Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! Már lassan...

Mit csináljak?! Már lassan öngyilkos akarok lenni.

Figyelt kérdés
A suliban borzasztó rosszul érzem magam. Minden szünetben egyedül vagyok, senki nem beszélget velem. Ők se akarnak velem, én se tőlük. Ennek a dolognak volt előzménye. Pár éve nagyon közkedvelt valaki voltam az osztályban, de aztán "felnőttünk", és McDonaldsban való ücsörgést felváltották a házi bulik, amikbe (azért, mert nem iszom alkoholt és nem dohányzom) nem hívtak meg. Azóta az osztály valamifelé egy nagy baráti társaságként mozog, én meg ki vagyok szorítva, sőt, megalázva és oltogatva folyamatosan. Mikor nagy ritkán mondanak is valamit, az is csak bántás, viccbe csomagolt szívatás, amin egyáltalán nem tudok nevetni. Iskolát akarok váltani, mert szeretném egyszer azt érezni, hogy JÓL ÉRZEM MAGAM, és az új suliban tiszta lappal kezdhetném. De a szüleim szerint sokkal nehezebb lenne beilleszkedni egy új osztályba, meg teljesen máshol tartok pl. töriből mint a velem egykorúak. Rosszabb pillanatokban arra gondolok, egyszerűbb lenne, ha simán megölném magam. Úgyse hiányoznék senkinek, és legalább jól érezném magam.
2012. okt. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kemény dió; én is voltam hasonló helyzetben de nem sikerült kitörnöm belőle. Lehet neked se fog sikerülni de kárt ne tegyél magadban, mert ennél azért sokkal rosszabb is lehetne. Tudom hogy ez nem volt túl vigasztaló hozzászólás, de legalább próbáltam őszinte lenni.
2012. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ne viccelj!TE attól érzed jól MAGAD,hogy MÁS mit gondol RÓLAD?

Amennyiben a hangulatod stabil,azt kívülről nem lehet megbontani!


Nézd az eredő erőket az elme szintjén:A te dolgod,hogy mit gondolsz magadról!A te dolgod,hogy mit gondolsz másról!Hogy rólad mit gondolnak azzal semmi dolgod nincs!

2012. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyonszépenkérek minden olyan lányt/fiút, akit piszkálnak valami miatt, vagy megverik mert nincs pénzük egy pakk fűre, vagy csak szimplán kinézték, mert ő a gyenge, hogy NE forduljon magába! Nem szabad hagyni, hogy holmi szaréletű, elveszett ember ítélkezzen fölöttetek. Nem kell megmutatni, hogy ki is vagy te valójában, egyszerűen mutasd meg neki az agyi szinteddel, hogy többet érsz, mint ő. Ahogy észreveszik, hogy te nem az a fajta vagy, aki mindent magára vesz és sírva rohan a sarokba, leszáll rólad. NEM szabad magatokra venni semmilyen alaptalan negatív kritikát. Ha te mégis ilyen lennél, hogy sajnos igenis szíven ütnek ezek a dolgok, akkor sose fojtsd magadba. Szüleid, barátaid,pszichiáterek, tanár. Fontos, hogy add ki magadból ezeket a dolgokat, mert később annyi gyűlik fel benned, hogy droghoz, alkoholhoz, vagy éppen gyógyszerekhez nyúlsz. Az öngyilkosságnál nincs önzőbb dolog a világon. Ellöksz magadtól minden lehetőséget és rögtön a legkönnyebbel indítasz. Ezzel csak magad alacsonyítanád le. És mivan a szeretteiddel? Nekik vajon milyen érzés lehet tudatában élni azzal, hogy téged már nem ölelhet meg soha többet, mert te gyenge voltál? Ezért fontos hogy ha tényleg szekálnak, ne verekedj, ne szólj vissza, nézd őket levegőnek, mert az fáj nekik a legjobban.
2012. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!