Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak állandóan?

Miért piszkálnak állandóan?

Figyelt kérdés

16/L

Egész életemben csak piszkáltak az osztálytársaim. Néhány évvel ezelött még nagyon duci és alacsony voltam, de már magas és vékony vagyok. Most hogy vékony vagyok szeretek dívatos ruhákban lenni. DE tavalyóta nem merek semmi dívatos ruciban megjelenni suliban, mert kiröhögnek, amikor ők is így őltöznek. DE tényleg jól néztem ki. Ha befestem a körmömet akkor az a bajuk, ha felkötve hordóm a hajam az a bajuk, és ha cicanadrágot veszek fel akkor világkatasztrófa történt. Nem csak én hordók cica nadrágot. Nekem nem az a anorexiás combjaim vannak, hanem az pont jó szép formás és engem szólnak le miatta. Magassarkúban sem merek lenni. Amikor felelek nem merek megszólalni mert rólam beszélnek és röhögnek. Még ha olyanok is lennének a ruháim, de nem egyáltalán nem vagyunk szegények. Mindig rólam beszélnek hogy így nézek ki meg ilyenek. Úgy néznek rám mint egy leprásra.Ha tetszek egy fiúnak és megtudják elkezdik mondani a fülem hallattára hogy az a fiú nem normális meg hasonló cukiságok. Szerintem az az egyetlen egy gondom, hogy nem vagyok az a barátkozós tipus, erről megnem tehetek. Próbálok rajta javítnai. Buta sem vagyok ha ez lenne a gondjuk. Meg ha én megyek egy olyan pulcsiba vagy ruhába amit még sosem láttak rajtam lehurrognak, de másnak a fele lány seregnek olyannya van.


2012. okt. 15. 17:27
 1/1 A kérdező kommentje:

Bocs a sok helyesírási hibára.

másnap-> akartam írni.

2012. okt. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!