Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kommentekné...

Miért van az, hogy kommenteknél aki nem tud rendesen érvelni az a másik helyesírásába köt bele ráadásul úgy h ő is hibásan ír?

Figyelt kérdés
Elmondom őszintén h én nem törekedek a hibátlan helyesírásra, mikor kommentet írok, de nem is írtam még senkinek se azt h "te hülye még helyesen se tudsz írni és itt osztod az észt". Sokszor láttam már olyat viszont h egy IQ harcos lehülyézett vkit mert "nem írt helyesen", viszont ő meg j-vel írta a hülyét vagy hasonló banális dolgokat írt.
2012. okt. 15. 00:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a véleményét :)
2012. okt. 15. 18:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én azokról beszéltem, akiknek NAGYON ROSSZ a helyesírásuk. Azok igen, buták és kész. És igénytelenek is. Ha valaki nem hajlandó megtanulni írni, de amúgy meg nem hülye, azt nem tudom mi másnak lehetne nevezni mint igénytelennek. Lázadás? Nagyon értelmes dolog ezzel lázadni. Egy adott szövegből ki lehet venni a helyesírás és a tartalom, megfogalmazás alapján, hogy az írójának kb mennyi esze van. Maga a helyesírás múlhat betegségen is, de ha valaki emellett intelligens, akkor van annyi önkritikája, hogy helytelen írásért nem szól be másnak. Az ilyen szerinted nem buta, kedves akárkhányadik válaszoló? (A helyesen írni nem tudók ügyvédjére gondolok.)
2012. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

rossz, nagyon rossz egyformán szubjektív fogalmak

"Azok igen, buták és kész." ez sem érvelés, csak sulykolás


"Ha valaki nem hajlandó megtanulni írni, de amúgy meg nem hülye, azt nem tudom mi másnak lehetne nevezni mint igénytelennek."

ez is semmitmondó, bárkire rá lehet fogni. miért nem vagy hajlandó megtanulni egy logikailag helyes mondatot összerakni?


lázadásról meg senki se beszélt


"A helyesen írni nem tudók ügyvédjére gondolok."


ez egy forgmailag "helyesen" megszerkesztett mondat, ami bizony ennek ellenére a tartalmával igen sokat láttat az írójának értelmi szintjéről.

pontosan erről is van szó. felszínesség. minden a küllem, semmi a tartalom.

és ez igaz az összes előző mondatra is.

az ismételgetés meg a gúnyolódás nem az intelligens emberek érvelési rendszere.


ezt hívják úgy, hogy aki másnak vermet ás... arra igaz a kérdés.

részemről a témát lezártuk, nem hiszem hogy bármi értelmes is kijönne ebből

2012. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ez olyasmi mint a "náci kártya"

nézz utána.

röviden:

nyerésbe viszi a vitát majd igyekszik kisiklatni az egészet s igy őrzi meg a törékeny pozicióját.


arra kiváló hogy észrevedd az ilyen nem korrekt ember, vitázzni se érdemes vele nem hogy együttműködni.

ha késöbb bekerül a társaságodba vagy iszol vagy távozol de msának nincs értelme a jelenlétében.

itt meg?

legjobb figyelmen kivül hagyni esetleg lepontozhatod ha van kedved vesződni vele.

2013. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!