Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szerbiáról...

Mi a véleményetek Szerbiáról és a szerb nemzetről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

ugyanolyan bűnbakot csinálnak belőlük, mint belőlünk 1918-ban

ugyanúgy vették el az ősi területüket, mint Magyarország felét, ahol a "szegény" albánok folyamatosan gyújtogatják a templomaikat, és elüldözik őket a lakóhelyükről

2009. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én most a politikai oldalába nem mennék bele, elég zűrös történet. De imádom a kajájukat, meg szépek az ortodox templomok.
2009. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem is a politikáról akartam kérdezni,hanem átlagban..Szerbia,emberek?
2009. aug. 5. 22:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
temperamentumosabbak, mint a magyarok nagy része, elvégre a balkáni nemzetek ilyenek
2009. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. előttem szólóhoz. Kicsit belevalóbbak.
2009. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat,csak kiváncsi voltam mit gondoltok ti,bár én nagyon imádok mindent itt,szeretek itt élni:)
2009. aug. 6. 14:23
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek nagyon barátságosak! Legalábbis akiket én ismerek...és jó a humoruk!
2009. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

A 2.válaszolóval egyetértek,én ismerek egy párat (nem a világ legjobb arcai,de vannak rosszabbak is. Szóval átlagosak)Magát a népet,én gyűlölöm! (Ez a személyes véleményem) Délvidéki vérengzés,Temerini fiúk,folyamatosan történnek atrocitások a magyarsággal szemben stb.

Ami jellemző rájuk átlagban: agresszívek,megbízhatatlanok,hazugok,kétszínűek. Amit tisztelek bennük: összetartás,erős nacionalizmus.(sovinizmusnak nem igazán mondanák,de átlagban ez jellemző amit írtam)


Ez a tapasztalatom. Akinek nem tetszik..

2009. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Én megmondom őszintén, magyarként félek a szerbektől, főleg huszonéves korosztálytól, de sajnos 18 alatt is vannak problémások. Nem egyszer volt már olyan, hogy vasrúddal futottak utánam, és olyan is volt, hogy a haverom fejéhez fegyvert fogtak. Bár amióta egy 9mm-es hever a zsebemben, kicsit megnőtt az önbizalmam, igaz, nem szeretném használni, de ha szükség lesz rá, nem fogok habozni. Szóval én nagyon útállom őket, főleg, mert mindég 10-50 személyes csoportokban vannak, és csak úgy támadnak.
2009. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Az utsóval egyet értek,de én nem félek tőlük. Hülye egy nép ennyi! Nagy büszkeség 10-en elverni 1-2embert,ez fordítva is simán menne,de mikor egyesével elkapod őket csak be vannak sz@rva!
2009. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!