Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felesegul mentem egy szerb...

Felesegul mentem egy szerb nemzetisegu fiuhoz, miatta attertem a pravoszlav hitre. Szerintetek hulyeseg?

Figyelt kérdés
Az az igazsag,hogy mar megbantam,egy eve vagyunk hazasok,furcsak a szokasaik,pl.vasarnap semmit sem szabad dolgozni, meg a z asztalrol a port sem torolhetem le.Szerdan es penteken mindig bojtolnek.Meg aztan nem is elunk harmonikus kapcsolatban, ezt jol elszurtam.
2010. szept. 29. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Tökmindegy a felekezetiség, nem az a kérdés, hanem az, hogy a kapcsolatotokkal mi lesz/legyen. Ha nem értitek meg egymást, és sehogyan se tudtok zöldágra vergődni, akkor egyáltalán miért jöttetek össze? Ha meg valami miatt mégis szerettétek egymást eleinte valóban, akkor legfőbb ideje lenne azt újra feltárni és feléleszteni. Beszéljétek meg a dolgaitokat, találjatok valami mindenki számára elfogadható megoldást.


(Tudom, ez így nagyon általános, de te se írtál túl sok konkrétumot.)

2010. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem szúrtad el, csak találtál egy utat, ami járhatatlan. :)
2010. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

"Tökmindegy a felekezetiség, nem az a kérdés"


De nagyon is kérdés!Nem olvastad milyen baromságokat követelnek tőle? Épeszű ember saját maga dönti el hogy mit csináljon a hét egyes napjain.Eleve miért kellett a vallással bármi kapcsolatba kerülnie?

2010. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A sráccal nem az a baj, hogy szerb, hanem az, hogy ostoba bigott világban él, és ezt ezek szerint rád is kényszeríti. Katolikusban is vannak dettó ilyen hülyék. Az, meg hogy nem éltek harmonikus kapcsolatban, egyben választ is ad arra a kérdésre, hogy van-e értelme együtt maradnotok.
2010. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gyö nagy ö !
2010. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2010. szept. 29. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetertek, hogy nem az a gond vele, hogy szerb, mindenhol vannak ilyen bigott emberek. Meg katolikusok kozott is siman talalni olyat, akivel nem lehetne elni a felfogasa miatt (nem a hit miatt, hanem a bigottsag miatt). Egyik baratnom ferje arab, o atterni keszul a muszlim hitre. Nagyon lelkes, remelem, nem mulik el ez nala, mikor a lila kod elmulik. Az en ferjem is kulfoldi, de mi jol meg vagyunk, nem ez a befolyasolo tenyezo, hanem a szemelyiseg...azt jobban meg kellett volna ismerned.
2010. szept. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Voltam mar pszichiologusnal is, persze egyedul mert o nem volt hajlando velem jonni.Miutan elmeseltem az esetemet a pszichologus azt javasolta hogy gondolkodjk el a valason mert a ferjem neurozisos karakteru, nem fog javulni sot egyre roszabb lesz.

Ez mind ok, csak eppen aza baj, hogy van egy 8honapos babank.

2010. szept. 30. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted ! A pravoszláv/ortodox vallás olyan amit meg kell szoni és ehhez évek kellenek annak, aki nem ebben nőtt fel. ( Öt év tapasztalatból mondom!) Tarts ki ! Olvass, kérdezz hogy mi miért van. Tudom hogy elsőre-másodszorra is furcsa: az embernek magában kell legyőznie az idegenkedését. Valaha a nyugati kereszténység is ilyen volt, aztán az elválás évszázadai alatt feladták a szokásokat.

A pszichológus meg téved: én olyanról még nem hallottam, aki nem váláspárti lett volna. Imádkozz a családodért!

2010. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Setomikey válasza:
Igen az.
2011. júl. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!