Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy irígy ember...

Mit tegyek ha egy irígy ember féreg módjára rámáll és bemocskol a hátam mögött, hogy ő lehessen a jobb a többiek szemében?

Figyelt kérdés

Sajnos sok dologban megelőzött, mindenkihez átjárkál meghívás nélkül, mindenkire nyomul mindenkivel haverkodik.


Én pont az ilyen emberek miatt szoktam várni egy kicsit mielőtt megbízom valakiben, vagy ha valakin nagyon látom, hogy biztonságos probléma nélkül haverkodok vele.


Kérdés. Megtörtént, mindenki hülyének néz miatta, mit tegyek?


2012. okt. 7. 00:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, a népszerű emberek ezért keverednek néha direkt kellemetlen helyzetekbe, vagy oltják magukat valahogy tudatosan, hogy az ilyen r.hadékok max azokat visszhangozzák.. de ennyire nem mentem bele.
2012. okt. 7. 01:11
 2/3 Dr.Martin válasza:
Ilyen esetbe nem nagyon tudsz mit tenni. Rengeteg türelem kell, hogy elviseld a sérelmeket. Gondolj arra, hogy többiek hamis képben hisznek és igazából nem téged néznek hülyének! Az idő meg szokta oldani az ilyen helyzeteket. Gondolom rendes ember vagy, viselkedj továbbra is úgy, ahogy szoktál és ki fog derülni, hogy az illető csak mocskolt téged!
2012. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyomorékká vereted pár szép szál legénnyel. Jó darabig meg sem merne mukkanni.
2012. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!