Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Janics Natasa...

Mit gondoltok Janics Natasa országváltásáról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 6. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a gondolat ugrott be(érzés inkább, nem tudom megmagyarázni, hogy Natasa többé soha nem fog nyerni.
2012. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy ha menni akar, akkor menjen. Ez ellen semmit sem lehet tenni. Ez az ő döntése volt.
2012. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg futott a szekér, jó volt, most már menne pihenni, és felvenni az olimpiai járadékot.
2012. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a (z egyik) legjobb sportolónk is volt!
2012. okt. 6. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Sajnálom, hogy elment.

Ő legalább letett valamit az asztalra és csak azután nyújtja a markát. Hányan vannak ebben az országban akik semmit sem csinálnak mégis kapják a pénzt.

2012. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megmondom őszintén, kissé csalódtam benne.... sokat kapott ettől az országtól, bár igaz, az ország is tőle. De nem ezért vagyok csalódott, hanem azért, mert úgy érzem, hazudott azokban a nyilatkozataiban, amikben arról beszélt, hogy mit jelent neki Magyarország...
2012. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Sajnálom, hogy elmegy, mivel nem érezte magát jól nálunk. De kívánom neki, hogy boldog legyen a családjával!
2012. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény drágám, nem érezte jól magát nálunk, szívem majd megszakad érte. Olyan mostohán bántunk vele míg itt élt, nem is értem...Oda megy ahova akar, de ezt sokkal finomabban is megtehette volna botránymentesen. De a médiánk ugye fekete bárányt csinált belőle, nyilván félreértés volt minden vele kapcsolatban, gonosz irigy magyar mentalitás stb. Menjen nyugodtan, benne már nem sok lehet, jönnek helyette új és fiatalabb tehetségek.
2012. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha el akar menni, menjen. Az ő döntése.
2012. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!