Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékenység? Normális? Mit...

Féltékenység? Normális? Mit tegyek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm akit már mióta az eszemet tudom ismerek, jóba is vagyunk de van néhány dolog ami eléggé zavar. lehet h gyerekes, nem is értem magam. arról van szó h én akármi új dolgot veszek és neki megtetszik ő is vesz ugyanolyat. ez még nem is zavarna, de amíg én megkeresem rá a pénzt (dolgozok) addig ő neki anyuci megvesz mindent. és most ő is jelentkezett ugyanoda dolgozni ahol én dolgozok már egy ideje. nem akarom h odajöjjön csak időtöltésből, mert ismerem a családját és tudom h nincs rá szüksége. befurakodik oda.. féltékeny vagyok igen.. bánt is és szégyenlem magam, de neki mindene megvan és most oda is befurakodna ahol engem már elfogadtak, szeretnek és bizonyos szinten tisztelnek is. nem akarom össze-vissza kísérgetni mindenhova és pátyolgatni..
2012. szept. 25. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet h nem a legjobb kategóriába írtam, de nem tudtam pontosan hova kellene és itt legalább értelmes hozzászólók vannak
2012. szept. 25. 19:40
 2/3 yuda ***** válasza:

Lehet tévedek, de számomra úgy tűnik felnéz rád, azért utánoz.

Azt figyeltem meg, bármekkora létszámú csoport, akár iskolai osztály, vagy baráti kör..mindegy.. hogy hamar kiderül, ki a falkavezér=hangadó=akit követnek=akinek szava van..stb.

Barátnőd téged követ, felnéz rád, utánozza az ötleteid. Te vagy a hangadó, neked vannnak eredeti ötleteid...ez szerintem tök jó.

Persze ha neked kényelmetlen, az más tészta, de elviekben és gyakorlatban is, ahogyan írtam, ez minden társaságban kialakul.

Vannak követendő emberek és követőik. :)

Általában úgy tartják, hogy mindenki eredetinek születik, de nagyon könnyen másololatként éli az életét.

Jó dolog, ha az ember fia/leánya teli van eredeti ötletekkel.

Legyél sikeres!- ezt kívánom, -ne légy sose másolat! :)

2012. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit #1 írt,sok igazság lehet benne. Nyilván kevéssé jó az ízlése, fantáziája, sok helyzetben nem ismeri fel, mit kell tennie. Ha tényleg jóban vagytok, te vagy a mankó. Itt a fő baj, hogy a családja feltehetően sok pénzzel és kevés lelki gazdagsággal rendelkezik, de ez utóbbira is szüksége van.

Ha már nincs neki, légy te a bölcs irányítója. Néha direktben, néha a háttérből, sok türelemmel. Ha valamit nem szeretnél, keress neki alternatívát és mutasd meg neki, hogy számára az az igazán jó. - Igaz ettől feltehetően még jobban kötődni fog hozzád.

2012. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!