Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni különleg...

Hol tudnék ismerkedni különlegesen intelligens emberekkel (IQ : 130+)?

Figyelt kérdés
Az átlagemberek nem "elégítenek" ki, nem lehet velük beszélgetni komolyabb dolgokról...nem képesek elvonatkoztatni..nem képesek kreatívan gondolkodni..szóval felszínesek,szürkék, unalmasak..
2012. okt. 5. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
az intelligenciaszint nem mindig meriti ki azt a fogalmat hogy valaki ertelmes es nem fog unatkoztatni.Nezz fel a daath.hu-ra
2012. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Mensát pont az ilyen -na meg szerény- embereknek találták ki :)
2012. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Én beszélgetek veled, de csak akkor érdekelsz ha gyárilag vörös hajú lány vagy. Ha férfi vagy és a szexuális identitásod kergeted abban nem tudok a segitségedre lenni.

Még azt tudom elképzelni, hogy Istenről szeretnél beszélgetni, ezt mindjárt az elején le is zárnám a rövid véleményemmel: Isten nem létezik.

2012. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, en is a Menzat javaslom a kerdezonek.Ott talalhat magahoz melto beszelgetopartnereket, mi csak ilyen szurke mezei zsomlek vagyunk.:))) Az irigyseg beszel belolem is termeszetesen ,en is szeretnek 160-as IQ-t, de sajna nem adatott meg.:(
2012. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
#4-nek: attól, hogy valaki az ilyen "elitklubokat" nem értékeli, még nem biztos, hogy nem "férne bele" az adott intelligencia tartományba. Lehet, hogy csak alapból nem szimpatikus neki, ha valaki a mellére ragasztja az "én okos vagyok, bibiiii" feliratú cimkét. Aki valóban elég intelligens, az élet minden területén nap, mint nap bizonyíthatja ezt.
2012. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Remélem, találsz megfelelő helyet, ahol tudsz különleges intelligens emberekkel találkozni.

Azt is megfigyelheted akkor majd, hogy milyen kedvesek és természetesen szerények ők. És nem találják az embereket soha felszínesnek, szürkéknek és unalmasnak, mert intuitíve figyelnek rájuk, és az nagyon érdekes megismerési tevékenység, soha nem unalmas és nem felszínes megismerési mód. Talán ezért is lesznek idővel olyan különlegesen intelligensek ők.

2012. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Volt itt jó pár hónapja egy hasonló kérdés, hasonló arcméretű kérdezővel. Keress rá, aztán dumáljatok. Ha te vagy az, akkor ez nem jó megoldás. Illetve azt is jelenti, hogy nem kellettél a mensásoknak.
2012. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha már ekkora zseni vagy,akkor szuperszónikus agyhullámaiddal keresd meg azt a személyt,aki hozzád méltó és nem olyan kis szürke kakaóscsiga,mint mi vagyunk,óh nagy kérdező.
2012. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Itt vagyok én :)
2013. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
140-es eleg? Itt vagyok..
2013. okt. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!