Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Győri rockerek hol vagytok?

Győri rockerek hol vagytok?

Figyelt kérdés
csak én nem látok senkit sem hétköznapokon? ://

2012. szept. 30. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
hál' isten én se...
2012. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez most kit érdekel? :o
2012. szept. 30. 21:34
 3/6 anonim válasza:
Attól függ kit nevezünk rockernek. Aki úgy néz ki, mint egy rocker? Vagy aki rockzenét hallgat? Az utóbbi esetén jelentem, hogy a munkahelyen vagyok a hétköznapokon, de nem nézek ki úgy mint egy rocker :P
2012. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemazért de győr tele van páwákkal :S Aki meg rocker,nem úgy öltözik mint egy ők.Mindenki egyforma,mindenki követi a trendeket stb.persze vannak kivételek,de nem nagyon szoktam olyat látni O.o tudom hogy nem az öltözködése tesz rockerré egy rockert..de ugy őszintén a srácok zöme ugyanolyan manapság. sajnos ez van. jöhetnek a kötekedők :P
2012. okt. 1. 18:44
 5/6 anonim válasza:
Iparos? :D
2012. nov. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nemcsak Győr van tele páwákkal szerintem.A rocker szót én sem szeretem, viszont én általában csak rock és metal zenéket hallgatok, de sokzor van, hogy sorozatokban, vagy filmekben "megfog" egy-egy más műfaj, pl. klasszikus.Az iparosról annyit, hogy egyedül nincs értelme odamenni.Én összesen talán 4 szer voltam ott, ebből először nem egyedül, majd kipróbáltam párszor milyen egyedül.Na, abból a 3 alkalomból 2 szer az volt, hogy valakik panaszkodtak, hogy "itt ilyen rockerzenék mennek?" máskor pedig olyan zene ment, mint a mai discokban, és a társaság is olyan páwás volt.
2015. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!