Milyenek a rockerek?

Figyelt kérdés
Milyen a mentalitásunk? Vannak típusaik, ha igen milyenek és mik a jellemzőik, hogyan öltözködnek? Kik a rock legendák, kik a rockistenek, kik azok, akiket minden rocker ismer?stb. Minden érdekel velük kapcsolatban!

2012. szept. 27. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
A rockerség egy életérzés. Ha ilyen zenéket hallgatsz és ilyen emberekkel barátkozol, akkor előbb-utóbb úgyis érezni fogod te is. Kinézetre bunkónak tűnnek meg minden negatív dolog, de ha megismered őket jobban, akkor rájössz, hogy nagyon jófejek. Lehet velük normálisan, értelmesen beszélgetni. Laza emberek, nem agyalnak semmin, úgy vannak a problémákkal is, hogy majd megoldódik. Öltözködésük a fiúknak fekete és ehhez vesznek fel szürkét, fehéret, vagy csak simán full feketében vannak. Lányoknál is lehet full fekete, de ott már léehet színesebb is. Mondjuk én alteros vagyok, szóval én nem hordok acélbetétes bakancsot, hanem tornacipőt, abból is a magasszárút. A csőgatya, ha lány vagy elengedhetetlen- de mondjuk úgyis mindenki azt hordja, mert ez a divat. Én alteros lányként színesen öltközködöm. Színes farmerhoz nem fehéret vagy feketét veszek fel, hanem egy hozzáillő másik színt. PL. citromsárga farmerhez kék vagy lila felsőt.
2012. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%
rocklegendákból van egy pár. de illik ismeri többek között Alice Coopert, Jimi Hendrix, janis joplin, Jim Morrison, The Rolling Stones, hogy a régebbieket említsem. Mai zenekarokból meg a magyarok mindenképp Tankcsapda, Ossian, Kalapács, Pokolgép, külföldről Metallica, Slayer, Motörhead, Judas priest, iron maiden. na most biztos bele lehet kötni hogy mit hagytam ki, de zsinorban ennyi ugrott be. rocker pedig attól rocker vki, hogy érzi a rock zenét, leszarja mások véleményét, és ugy él ahogy neki tetszik.
2012. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Bele is kötök;P.

Guns n' roses,

GUNS N' roses,

GUNS N'ROSES .....Aerosmith, AC\DC, Black Sabbath, Halloween, Deep Purple, Queen, Led Zeppelin:D

2012. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"Kész" vagyok az ilyen és ehhez hasonló kérdésektől...
2012. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!