Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel az antiszo...

Mit csináljak ezzel az antiszociális számítógépes cukros pattanásos gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


9-kes vagyok jár az osztályunkba egy 15 éves gyerek.


Aki Számítógépes játékfüggő, szinte semmi mást nem tud a számítógépen csak játszani.


Antiszociális bunkó ,órán nem figyel most csak egyese van vagy 20 darab. Tanárokkal is bunkó.


Cukros ezért sokszor ellógja az óráit. Nekünk dicsekszik ezzel.


Nagyon csúnya szemüveges pattanásos látszik rajta sok gépezés a viselkedésén is, velünk is nagyon bunkó. Órán se figyel. Eddig se tudott beilleszkedni,laza órán mindig telefonozik.


Sokat dicsekszik vele ,hogy ő mennyi pénzt áldoz PC játékokra, én megjegyzem magamról nem vagyok nagy játékos csak ritkán játszok.

Nos jó erre azt mondtam, hagyom a fenébe, a gyereket, de mit az úristen az egyik órán felém fordul és mutogat nekem meg a három nagyon jó haveromnak és turkálja az órát,belenyúl és mutogatja a taknyát, meg mutogat mint egy bolond. Most ilyenkor mit csináljak vele? Ez csak akkor csinálja amikor melléül egy 18 éves cigány gyerek, mert maga nem merné.

Most őszintén mi csináljak vele? Provokál állandóan, meg tudnám verni, de akkor kicsapnának az iskolából.


A párom azt tanácsolta hagyjam a fenébe ,mert úgy is kibukik.Ő mondta ,hogy szerinte irigy rám, a jegyeim miatt.

De én úgy gondolom ,hogy a három haverommal, megverjük ha ütni fog.


Egyszerűen megőrülök ,hogy felénk fordul é játssza az agyát.

Valami tanács?

15F


2012. szept. 29. 23:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Utolsó akkor mi a megoldás?


Ha nem szólok neki ,akkor meg rám fog szállni, szekálni fog.

2012. szept. 30. 16:36
 22/24 anonim ***** válasza:
Szólj a cigány gyereknek, hogy szóljon rá.
2012. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Annak hiába mondanám.

Valami más?

2012. szept. 30. 16:45
 24/24 anonim válasza:

Kezdem úgy érezni, hogy csak azt várod el, hogy valaki végre azt írja ide kommentbe, hogy "verd meg!" Mert más értelmes opciót nem fogadsz el, pedig nem is egy értelmes válasz érkezett eddig. Írták, hogy légy közömbös vele, ne figyelj rá, ne foglalkozz vele. Erre írtad, hogy az nem jó. De akkor most őszintén milyen más opciót akarsz még kicsikarni belőlünk? Ott vannak a haverjaid, meg a barátnőd, velük foglalkozz! Komolyan mondom én kezdem úgy érezni, hogy lassan már nagyobb figyelmet fordítasz arra a gyerekre, mint a szeretteidre.


Most ha annyira akarod akkor játszd a kemény legény a haverjaiddal, verd meg, ha annyira akarod, meg pattogj neki..Ne hogy véletlenül megpróbálj éretten viselkedni, Isten ments!

2013. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!