Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszéddal harcolunk mert...

A szomszéddal harcolunk mert ő minden hétvégen max hangerőn nyomatja az ilyen szar nyálas zenéket én meg voltam olyan hülye hogy elkezdtem harcolni ellene midnen hétvégén. Mit tegyek? (többielnt)

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=2sDN0ZAYpyM ezt a zenét szoktam direkt max hangeről hallagatni láncház... direkt ezért vettem 5.1 hangfalat hogy a szemétjét megszivassam... valami tuti módszer kéne ellene szüleim elutaznak a hétvégén most 18 vagyok... és valami nagyon durva kéne a pofájukba...
2012. szept. 29. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni próbáltatok már?
2012. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

ugye tudod, hogy te is ugyanolyan idióta vagy mint a szomszédod?? Kommunikálni nem tudtok??

Na mindegy. De ha majd kimegy a rendőr és a nagy zaj miatt megbüntet akkor ne rinyálj..

2012. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AtyeszLL ***** válasza:
100%

Rossz szomszédság Török átok.


Egyszer, amikor nem is számít rá, tegyél vele valami egészen önzetlenül jót. Baromira meg fog lepődni.

2012. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom ... én sem vagyok egy 100...de akkor ő egy 40 éves faszi aki ilyeneket hallgat én meg egy "pár napos felnőt.."
2012. szept. 29. 21:18
 5/10 anonim válasza:
Én hasonló helyzetben inkább átugranék a kerítésen és egy baltával szétverném a villanyóra dobozukat. Annak több értelme van ha annyira utálod, hogy szóba sem állsz vele.
2012. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komoly zene amit te nyomatsz. Így tovább. :D
2012. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát most mit mondjak? Mindketten azt kapjátok, amit megérdemeltetek. Hogy mit tegyél? Menjél át, és kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá, ha nem szívnátok tovább egymás vérét és mindketten visszavennétek az arcotokból.
2012. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én akkor fogom abba hagyni ha ő is midngi amikor ő beinditja várok egy félórát hogy abbahagyja és utána inditom be...
2012. szept. 29. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, mi is tömbházban élünk, a szomszéd minden hétvégén hallgatta az ilyen-olyan zenéit max hangerőn. Ami többek között azért volt zavaró, mert hétvégén legszívesebben pihenne az ember a munka után. (Amúgy elég fura, hogy ilyenkor senki mást nem zavar a dolog, csak én mentem át mindig szólni nekik.)

Először próbálkoztam szép szavakkal, átmentem beszélni velük. Akkor aznapra kikapcsolták (pedig csak azt kértem hogy halkítsák le). De utána héten kezdődött újra.

Egy ilyen után lett elegem, átmentem leordítottam a fejüket, mindenféle istenséget és rokoni szálakat és szaporodásfajtákat elmondva a monológomban. Azóta egyszer sem fordult elő.

Javaslom neked is ezt a módszert. De előtte inkább szép szóval, még ha nem is kedveled.

2012. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
bírom ezt a számot :D xDDD hahaha.. de miért szivatjátok egymást? vagy csak úgy? :D ..ám tégy be neki vlm nyálas számot hadd hányjon! xDD
2012. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!