Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen embereket mindenki...

Az ilyen embereket mindenki utálja?

Figyelt kérdés

üdv

Másodéves egyetemista vagyok és valószínűleg megkapom apukám autóját, mert vesz újat. Nem idei modell, de sokkal az átlag felett van, direkt nem linkelek konkrétan autót, nehogy azt higgyétek, hogy csak felvágásból írtam ki a kérdést. Én is dolgozok egyébként az iskola mellett.


Eddig is elegáns cuccokban jártam, ráadásul még egy felső-középkategóriás autóm is lesz. Az ilyen embereket nem utálják?

Vajon azt fogják gondolni rólam, hogy apuci pénzéből akarok megélni? Ha igen, akkor hogyan oszlathatnám el ezt a látszatot?

Kicsit zavaros kérdés lett.



2012. szept. 27. 17:32
 1/5 qqqq147 válasza:
Én azt gondolom h ez attól függ hogy te milyen vagy...ismerek olyan embert akinek mindene megvan de még soha életében nem vágott fel a gazdagságával...
2012. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos lesz egy-két ember aki be fog szólni de amúgy nem :D az írásodból nézve tuti ilyen kedves fiú vagy úgyhogy nem hizsem hogy utálnának :)
2012. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így is ügy is fogsz kapni 1-2 rosszmájú megjegyzést az irigy emberektől. A viselkedèsed számít, meg h mennyire magasan hordod az orrodat. De nem kell meghallanod az ilyesmit. Aki ismer, vagy veszi a fáradságot arra h két mondatot váltson veled az valószínű nem fog útálni.

Inkább arra vigyázz nehogy át ess a ló másik oldalára és kihasználjanak az érdek barátok.

2012. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lesz egy két irigyed és rosszakaród.


Az én véleményem az, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy édesapád mennyit keres, és megteheti-e, hogy bármilyen autóval támogat. Minden szülőnek a szíve joga megadnia a gyermekének, amit csak tud, és ehhez senkinek semmi köze, még akkor sem, ha egy csúcs szuper kocsiról van szó.


Ráadásul rendes gyereknek tűnsz, mint írod dolgozol is, és beképzelt sem vagy az írásod alapján.


Ha valaki megjegyzéseket tesz, tojd le magasról.

2012. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igen, volt 1-2 irigyem már gimiben is, de olyanok, akik csak látásból ismertek.

2012. szept. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!