Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek hol fogják...

Az ilyen emberek hol fogják végezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy gyárban dolgozok és sajnos mindenféle jött ment embert felvesznek, és van egy srác 20 év körüli,de ilyen pszichopata feje van,ez volt az első benyomásom róla.

Nem is áll ettől messze és rögtön összetűzésbe került pár romával akik szintén ott dolgoztak, azt a mai napig nem tudom,hogy mi volt a konfliktus tárgya, de van sejtésem.

Nemrég bejelölt ez a fiú facebookon és megnéztem a képeit...normális képe nincs...van egy amin SS egyenruhában légpuskával a kezében áll, van egy amin horogkeresztes zászló van a háttérben.

A bemutatkozásában elmondja,hogy ő félig német és a nagyapja SS tiszt volt meg nagyon sok mindent ír, leírja,hogy cigányokat nem jelöl vissza úgyhogy azok be se jelöljék.

Úgy egyébként okosnak tűnik, vagyis nem az a művelt 6 diplomás ember, de nem hülye csak nem normális.

Például folyékonyan beszél németül, történelemből is elég sokat tud, és nagyon kedves segítőkész kivétel ha valaki cigány....a cigányokkal annyira csúnyán viselkedik, például mikor a gépszalag mellett állt, egy cigány lányt állítottak elé, és előbb a cigány lány kezei között ment át az áru mire ő elment a főnökhöz azzal az indokkal,hogy ő nem fog megfogni semmi olyat ami egy cigány kezei között átmegy.

Azt nem tudom,hogy ezt megmondta e, de egy gumikesztyűvel jött vissza és abban dolgozott tovább mert nem adtak neki másik helyet.

Ez már annyira beteges szerintem...


Ő pont az akin nem csodálkoznék ha egyszer vezető hírré válna a médiában...

Az ilyen emberekkel mi lesz?Börtönbe kerülnek?Elmegyógyintézetbe?Eddig miért nem került be?



2012. szept. 25. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen embereknek csak divat a nácizmus,abszolút-e nincsenek tisztában az egésszel.Inkább csak egyfajta "láz" náluk amit idővel kinőnek,vagy ha nem akkor mindig is megmaradnak a sekélyes értelmi szintjükön.Az ilyenek nem kerülnek általában börtönbe sem elmegyógyba vagy roppant csekély részük.

Hozzátenném azonban azt is,hogy míg a nácik alattomos ám roppant intelligens emberek voltak ezek az önmagukat "neonáciknak" valló idióták egy állatfaj inkább.

2012. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád. ahogy írod segítőkész normális, és a cigányokkal nem egy ember van így. Ezt is el kell fogadni hiszen mindenki azt csinál, olyan eszméket tart jónak ami neki tetszik. Vagy aki nem felel meg a polkorrekt elképzelésnek az beteges? egy szó tolerancia.
2012. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy látom, tipikusan az az ember, akinek már az agyára ment ez a "náciskodás".

Szerintem két elképzelhető kimenetele van ennek a dolognak. Vagy alábbhagy nála ez az elmebaj, ahogy idősebb lesz, vagy előbb-utóbb bajba keveri magát (a. jól elverik b. börtönbe kerül).

2012. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az, hogy folyékonyan beszél németül, az az ő esetében kicsit sem bizonyítja azt, hogy okos, hiszen félig német. Akkor még jó, hogy tud németül, nem?
2012. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én sem rajongok a cigányokért, de az,hogy nem fog meg utánuk semmit már beteges,és egy munkahelyen?Pláne,hogy még a főnöknek is szól emiatt szerintem már sok.

Meg ott persze kiakadt, szóval azonnal szóvá tette mindenki előtt,hogy ő egy cigány után nem fog meg semmit és mondta,hogy 5 perc csak szól a főnöknek,hogy ez így nem megy.

Egyébként a szülei magyar anyanyelvűek,csak a családneve német így nem természetes,hogy tud németül, a nagyapja német volt, ő valószínűleg beszélt németül ha SS tiszt volt (már ha ez igaz)

Az meg,hogy már megverték több mint valószínű, mert miután konfliktusba került a cigányokkal facebookra kiírta,hogy "7-en 1 ellen kemények vagytok,de majd ha a sörétes velem lesz meglátjuk kinevet" gondolom ez arra utalt,de kitudja nála.

2012. szept. 25. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megverik, úgy értettem, hogy előbb-utóbb eléri, hogy annyira megverjék, hogy abból maradandó sérülése lesz.
2012. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Több ilyen embert!!!!
2012. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!