Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek után tényleg ne legyünk...

Ezek után tényleg ne legyünk barátnők?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel ma találkoztam és beszélgettünk. De én nem tudtam ki az az Elton John és, hogy mi az a ponyvaregény. Ez csak két példa volt mert még sok mindent nem tudok. Azt mondta ezek után, hogy ne legyünk barátnők ő olyan barátot keres aki művelt..Ez nagyon rosszul esett nekem de egy idő után azt mondta csak viccelt. Tényleg olyan buta vagyok amiért ezeket nem tudom? 20/L
2012. szept. 22. 16:58
 1/6 Zukimi01 válasza:
55%
Szerintem ez egyáltalán nem vagy buta és mondjuk senki se lehet olyan k*va okos.Én sem tudom,hogy ki az az Elton John és hogy mi az a ponyvaregény.De hát ha viccelt akkor viccelt. :)
2012. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden "csak vicceltem" mögött van egy kis igazság...
2012. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A műveltség, és a napi sztárpletykák pontos és beható ismerete NEM egy és ugyanaz. Amiről a barátnőd beszél, az pedig ebbe a körbe tartozik (Elton John-ból kiindulva, a Ponyvaregény-nél úgy sejtem, a filmre gondolt... mert van egy ilyen film - és annak aztán végképp semmi köze a műveltséghez)
2012. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Ponyvaregény nem egy állandó téma sehol, sem társaságban, sem a lapokban. Arról egyáltalán nem gáz, hogy nem tudsz.

Viszont Elton John neve azért viszonylag sűrűn felbukkan itt-ott, fura, hogy még nem hallottál róla. Ezt tájékozatlanságnak érzem. Legyél jobban jelen a hétköznapokban, hallgasd a rádiót, olvass újságokat, nézz tévét is időnként.

Ettől még lehet vele barátkozni, persze ha annyira rosszul esett a megjegyzése, akkor nem kötelező.

2012. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Akkor ezen úgy tudok segíteni ahogy a 4-es válaszoló is leírta. Újságot olvasok, híreket nézek,a neten utánanézek a dolgoknak.
2012. szept. 22. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
20?? Ne is haragudj, de tizenéves kamaszok érettebben viselkednek... A műveletlenségen lehet segíteni, de a butaságon nem, és ez nagyobb részt a barátnődre vonatkozik...
2012. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!