Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj ha szombat este...

Miért baj ha szombat este tanulok?

Figyelt kérdés
Tegnap délután pihentem, most olyan jól elvagyok itt a gépnél meg este úgysem lehetek itt, úgyhogy miért baj ha szombat este tanulok? Mondtam suliban is annak a kevés barátnőmnek aki van, vagy furcsán néznek, vagy röhögnek. Bulizni még sosem voltam, de nem is akarok, amúgy sem vagyok még annyi idős. Más mit csinál szombat este? Most vagyok 9.es és amúgy is kell tanulni főleg ilyenkor. És éjszaka jobban fog az agyam. Tudom, hogy hülye kérdés de olyan rossz amikor ezért szólnak be. Meg hogy más bulizik és pihen én meg tanulok.
2012. szept. 22. 14:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én a 9-es vagyok:engem is megszólnak,h szombaton tanulok,mert sport miatt hozzászoktam a szombati tanuláshoz
2012. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem baj. Akkor tanulsz, amikor jól esik.

Ennyi idősen még én se jártam bulizni, de inkább hétköznap tanultam, a leckeírás folyományaként, a hétvégét a pihenésre szántam. Meg persze a baráti kapcsolatokra, ez azonban nem azt jelentette, hogy hajnalig buliztam meg Yodára ittam magam, hanem csak kisebb délutáni, esti találkozókat.

Te osztod be magadnak az idődet, arra figyelj csak, hogy mindenre jusson, a tanulásra és a pihenésre is.

2012. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Szia!

Magamra ismertem,mert amiket leírtál kábé én is teljesen így vagyok vele,csak én 10.-es vagyok.Jó tudni,hogy nem vagyok ezzel egyedül. :D

2012. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Örülök :) :D
2012. szept. 28. 18:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Irigylésreméltó vagy! Bárcsak én is ilyen szorgalmas lennék.
2015. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9., 10 év nem számít bele a továbbtanulásba, nem azért mondom, hogy ne tanulj, de kifizetődőbb, ha sportolsz.
2015. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!