Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj ha szombat este...

Miért baj ha szombat este tanulok?

Figyelt kérdés
Tegnap délután pihentem, most olyan jól elvagyok itt a gépnél meg este úgysem lehetek itt, úgyhogy miért baj ha szombat este tanulok? Mondtam suliban is annak a kevés barátnőmnek aki van, vagy furcsán néznek, vagy röhögnek. Bulizni még sosem voltam, de nem is akarok, amúgy sem vagyok még annyi idős. Más mit csinál szombat este? Most vagyok 9.es és amúgy is kell tanulni főleg ilyenkor. És éjszaka jobban fog az agyam. Tudom, hogy hülye kérdés de olyan rossz amikor ezért szólnak be. Meg hogy más bulizik és pihen én meg tanulok.
2012. szept. 22. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne foglalkozz velük, az ő napirendjük más, és azt hiszik csak az a jó, pedig nem így van. Hagyd rájuk :)

2012. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor nevessenek,amikor te 5-öst kapsz,ők meg megbuknak.
2012. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ameddig nem tudod eltalálni a kategóriát, nem is baj..
2012. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele, akkor tanulsz amikor neked jól esik. Ők meg csak bulizzanak, ha nekik az fontosabb, majd ha megbuknak akkor te fogsz röhögni rajtuk.
2012. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig este tanulok.
2012. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
majd ha te bekerülsz egy jó egyetemre, az álomszakodra akkor ők is rájönnek mi a helyes.
2012. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is péntek, szombat délután/este szoktam tanulni :) Most, az érettségi miatt radikálisan levettem a bulik számát, mert töriből és magyarból nagyon csúnyán át kell ismételnem a teljes 4 év anyagát, készülök az olasz emelt érettségimre (és felsőfokra) szóval elvagyok a kis világomban. A suliban erre csak annyit mondtam, hogy majd akkor nevessenek, amikor én egyetemen tanulom államin azt, amit imádok, ők meg szenvednek, mert nem tudják, mit kezdjenek magukkal. :) (Egyébként nem vagyok magányos, vannak barátaim is, szeretem kiengedni a gőzt, de most a tanulás "élvez" előnyt, érettségi után 3 hónapig csak melózni és barátozni fogok :D)
2012. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is este tanulok, bár inkább vasárnap:) Nekem a péntek délután meg a szombat egész nap a pihenésről szól. Vasárnap délután estefelé egy kicsit tanulok aztán fürdés és alvás. Én sem bulizok mert tudom hogy ilyenkor kell most nagyon tanulni amikor gimis vagyok főleg 11-12. osztályban kell nagyon rá hangolódnom hogy minél jobb eredményeket érjek el hogy később egyetemi felvételinél minden simán menjen. Nekem a hétköznapom csak a tanulásról szól. Suliban letudom az órákat hazajövök 3 óra körül ebédelek aztán fél óra pihenő és tanulás este 67-8 ig utána vacsora, fürdés, olvasás, és alvás.
2012. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
na én péntek este úszóedzésre járok,és szombaton fáradt vagyok,és én is este tanulok,szombat este
2012. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért ne tanulhatnál szombaton? Emiatt igazán nem tudom, miért szólnak meg.
2012. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!