Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért reklámozzák mindenhol a...

Miért reklámozzák mindenhol a facebookot?

Figyelt kérdés
Még a legkisebb sarki ABC-t is lehet lájkolni az oldalon,a többi közösségi oldal is reklámozza, a tv-reklámokban is megtalálható. A múltkor egy Hbo-s nyereményjáték is a facebookhoz kapcsolódott. Miért "sztárolják" ennyire? Hiszen ez csak egy szimpla közösségi oldal,a többi hasonló oldalnak pedig konkurencia. Ráadásul annyira nem is nagy szám.
2012. szept. 22. 01:48
 1/5 Ricsi19980702 válasza:

Azért valljuk be Eléggé nagy a Facebook Láz..főleg itt európába de máshol is csak az Amerikaiak már inkább twittert használnak de ott is nagyon megy ez a Facebook...egyszerű...Van egy Cipő boltod de nem annyira keresett mint pl a Deichmann...Csinálsz Facebook-os oldalt,hirdeted és nem reklám újságokat osztogatsz hanem az oldalra töltesz fel új cipőket megosztod az akciókat...Ingyen reklám :D

Érted?

2012. szept. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én azt utálom hogy nem lehet nélküle meglenni és ha közösségbe megyek egyből jön a kérdés hogy mikor regisztrálok már...

Utálom de a tanulás miatt muszáj lesz regisztrálnom.

2012. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már megszoktam,hogy mindenhol a frászbukba botlok.
2012. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2-es válaszoló, én is pont az egyetem miatt regisztráltam.
2012. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mert egy nagyon hatékony reklámplatform, gondolj bele:

Rengetegen használják, órákat töltenek rajta, nem csak fiatalok. Létrehozni egy oldalt rajta ingyenes, így mindenkinek megéri (sarki ABC). Már csak egy kis közönség kell, amit simán el lehet érni egy megosztós nyereményjátékkal pld. és máris több ezren figyelik a kiírásokat. Sokkal erősebb mint bármi más reklámfajta; tv, rádió, plakát, mert azokra már senki sem kíváncsi, ezeket meg mindenki maga választja hogy nézi, küldözgeti stb..

A végén meg mindenkinek megérte. A facebook látogatottsági időt kapott, meg extra tartalmat, a bolt meg lelkes figyelőket, akik lehetséges vásárlók.

2012. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!