Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeret a legtöbb kamasz...

Miért szeret a legtöbb kamasz dohányozni meg részeg lenni?

Figyelt kérdés
Sokan az iskolában is mindig csak az alkoholra tudnak gondolni.
2012. szept. 21. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert már ilyen világot élünk hogy minden 13-15 év közötti elmegy bulizni isznak rájönnek hogy az milyen jó és akkor gondolják azt hogy az alkoholtól mindig jókedvük lesz. Pedig a fiatalok többsége azért iszik mert nem kap elég figyelmet, nem foglalkoznak vele és inkább ilyen társaságba próbálja magát jól érezni. Jó persze vannak olyanok akikre ez nem igaz sőt ők csak szórakoznak csajoznak és tényleg csak a határig isznak és nem rúgnak be nagyon. A dohányzás meg egy külön téma, jól rászoktak és jól esett nekik most hogy rászoktak nincs elég akaraterejük a leszokásra. Sajnos én is benne voltam a dohányzók táborába 16 évesen nem vagyok erre valami büszke de hát a bulikba rászoktam és megkívántam de meg is bántam és amikor leérettségiztem fogtam magam és letettem a cigit pár hétig rossz volt de aztán egyre jobban elfelejtettem és már lassan 3 éve nem gyújtottam rá. Munkám miatt alkoholt sem nagyon ihatok mert vezetnem kell maximum hétvégén iszok meg 1-2 üveg sört és ennyi.
2012. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Fiatalság bolondság,ilyenkor mindenki iszik,dohányzik,szexel és elmegy az eszük.Majd az érettségi után észhez térnek.Igazából itt az a baj,hogy ez a egyre jobban kitolódik és egyre fiatalabban kezdik.Az emberek nem törődnek egymással,sokszor a szülők sem a gyerekeikkel,erre sok példa van és ennek ez a következménye.
2012. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert primitívek. Bár én nem vagyok kamasz, az én időmben is ez ment, igaz, annyira azért nem durván, mint ma. A részegeskedős, dohányzósoknak nagy a hangjuk, ezért tűnnek olyan befolyásosaknak. Tarts ki amellett, amiről tudod, hogy jó, maradj egészséges, visszafogott és józan. Attól, ha 10 birkából 9 kútba ugrik, neked még nem kell.
2012. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a szülők, tanárok azt mondják nekik, hogy nem szabad, egészségtelen stb. de emellett azt látják nap mint nap, hogy a felnőttek csinálják ezeket a dolgokat, csak a gyereknek tiltják meg. A kamaszkorban pedig életkori sajátosság, hogy a gyerekek felnőtteknek akarnak látszani, érettebbnek hiszik magukat a koruknál. Azt hiszik, ezek teszik őket felnőttebbé.
2012. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Az érettségi után jön csak a nagy ivás az egyetemen:P Nincs is annál jobb, mikor egy nehéz ZH-zós nagy után beülni a kocsmába vagy a Tisza-partra és iszogatni és egy kicsit kiereszteni a gőzt, aztán reggel 8-kor kezdődik előlről.
2012. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszus, én in mindig ezen vagyok kiakadva. Aztán valamelyik nap belegondoltam, h miket műveltem :)
2012. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!