Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki leírná a kamaszkor...

Valaki leírná a kamaszkor szakaszait, és hogy mettől meddig tart, mik a jellemzők?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez változó, tapasztalataim szerint lányoknál 11-19 éves korban van, bár ez egyedtől függ, fiúknál 13-20 kb. Mivel jár? Sok-sok idegeskedessel, de csak ha rossz a kapcsolatod a gyerekeddel. Ismerek olyan szülőt aki lesz.rta hogy mit csinál a gyerek, drogozott,ivott, bukott stb. De a másik véglet, amikor szigorúan van nevelve, az se jobb. Szerintem a kompromisszum a jó megoldás. Néha-néha igyon, menjen el bulizni, de ne minden hétvégén, és valahogy ravezetni, hogy igenis fontos a tanulás, és ha jól teljesít a suliba, sokkal többet mehet ide-oda, megkapja pl. Egy új mobilt, stb. Engem anyám úgy nevelt, pl hoztam egy ötöst, kaptam érte csokit, de ha karót hoztam, egy hétig nincs tv. Duzzogtam, veszekedtem, de idővel rájöttem, hogy az én erdekem, hogy tanuljak. Úgyhogy úgy-ahogy jó tanuló voltam, de pl. Elmehettem hétközbe is bulizni, stb.
2012. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:

Ennél jobban úgysem tudnám megfogalmazni, úgyhogy itt a wiki a barátodnőd :)

Külön bontja a fiúkat és a lányokat.

[link]

2012. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi !
2012. szept. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!