Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy 16 éves lány számára?

Figyelt kérdés
Van egy 3000forintos könyvutalványom,ezt szeretném beváltani,de nem tudom,hogy milyen könyvre. 16 vagyok,de azt kell tudni rólam,hogy nem szeretem az ilyen korombeliek által olvasott tini nyálas regényeket. Kedvelem a krimiket,Stephen Kinget,Agatha Christiet és az egyéb ilyen izgalmas könyveket. Romantikus,dráma is jöhet! Mi az,amit elengedhetetlennek gondoltok? Kérlek segítsetek :))) (és itt nem az ilyen iskolai kötelezőkre gondolok)

2012. szept. 10. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan kell mély torkozni kezdőknek!
2012. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King - A két Rose
2012. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Philip K. Dick bármelyik könyvét tudom ajánlani. Sci-fit ír és egy zseni!:)kedvencem!!
2012. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarságtudományi Tanulmányok

[link]

2012. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
George R. R. Martintól a Sárkányok Tánca, és ha megtetszik akkor jöhet a többi része is :)
2012. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mit vettél? :)
2012. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mivel nagyon kedvelem az efféle krimiket,ezért ezt választottam:

Mark Gimenez - Gyerekrablás

2012. szept. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!