Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Magyarország...

Mi a véleményetek Magyarországról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

19:27

Így már más. Szóval nekem írtam, ez mindent más megvilágításba helyez. Nos, mint mondtam, nem érzem magam külöNnbek senkinél, ugyanolyan gyarló ember vagyok, mint mindenki más. Emberi természet.

Ugyanakkor hangsúlyozom, hogy NEM szarmagyaroztam, és még mindig nem értem, honnan vetted, erre kíváncsi vagyok.

2009. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

19:31


Erre a mondatodra kívántam reagálni:


"Ilyen hozzáállással ez az ország sosem fog kilábalni a szarból."


Sok helyen olvasni, hogy azt írják egyesek: Sok bunkó magyar, nem úgy mint a jóságos osztrákok, franciák, angolok stb. Ezt úgy lehet értelmezni, hogy ők kivonják magukat a magyarságból és külső szemlélőként szídják azt, mikőzben ők is magyarok és ezáltal saját magukat is köpködik. Ha ezek az emberek is belátnák azt, hogy ők is hibásak és nem csak mondani más hibáit, előrébb lehetnénk. Akkor lenne a legjobb, ha a politikusok is önkritikát gyakorolnának.

2009. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen helyesen idéztél, grat. Ennek viszont nem szinonímája a "szarmagyar". Tehát ha én azt mondom, pl. hogy szarban vagyok, akkor a te logikád szerint elismerem, hogy szar vagyok? Nem értem az összefüggést, mert nincs is. Nem vonom ki magam semmiből, éppolyan vagyok, mint mindenki, talán kissé idealista.
2009. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a hozzászólásomat sem rólad írtam, hanem az általam, a fórumokon látottak alapján. Attól tartok, nem tudom kifejezni, hogy mire gondolok. Még egy utolsó kísérlet. Szarban vagyunk, de a szarmagyarozó hozzáálással nem jutunk előre, valamint akkor sem, ha másra tolunk minden felelősséget, hibát. (NEM TE SZ*MAGYAROZTÁL!)

Szób

2009. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Bocsáss meg, akkor csúnyán félreértettem a hozzászólásodat, ne haragudj.

Igazad van, ezzel a hozzáállással nem lehet mit kezdeni. Mindenki a saját maga igazát tartja a legfőbbnek, mint pl. az előző pár hsz-omban én. Tipikus magyar mentalitás.

2009. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Az életem.
2009. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!