Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti tapasztaltátok már azt,...

Ti tapasztaltátok már azt, hogy sokaknak nehézséget okoz a szövegértés?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon egyre többször tapasztalom ezt.Lényegtelen dolgokra reagálnak,átsiklanak fontos dolgok felett,nem is a kérdésre válaszolnak. Ti észrevettétek már ezt?

Köszönöm a válaszokat


2012. szept. 9. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen.Amúgy unalmas lenne,ha mindenki azonos szinten lenne,néha kellenek hülyék is,azért,hogy lehessen kin röhögni.
2012. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyre többen vannak, de nem csak ezen az oldalon.

És néha a kérdező sem képes felfogni a válaszokat sem.

2012. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengetegszer. És ha szólok, hogy nem, én igenis a kérdésre válaszoltam, csak a kedves kérdező lusta rendesen elolvasni, akkor én vagyok a szemét. Vagy ugyanez, amikor nem a kérdésre válaszolnak, vagy nem úgy válaszolnak, ahogyan kéne.

Pl: "Mondanátok hasonló könyvet, mint a Micimackó?

válasz: Micimackó"


És teljesen komolyan azt válaszolja, nem azért, mert vicces akar lenni.


Én nem tudom, hogy mennyire okolható ezért az oktatás, de maguk az emberek is, akik tesznek a tanulásra és az olvasásra, juttatják magukat ide.

2013. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!