Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira nehéz munkát találni!...

Annyira nehéz munkát találni! Ti már tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, csak valamit fel kellett tenni. Persze, hogy tapasztaltátok, mindenki tapasztalja. Csak nekem most sűrűsödtek a dolgok a fejem fölött. Telik az idő, a csekkeket hordom a pénztárcámban, nem a pénzt, mert az már alig van benne, munkát meg nem kapok, csak ígérethalmazokat. Több hónapja több tucat (!) helyre adtam be önéletrajzot, csak tegnap 22-t. Volt olyan, ahol azért mondtak nemet, mert túlképzett vagyok (több diplomám van, igaz, nem pénzügyes, nem mérnök, nem jogász és nem is orvosi). Nem bírom idegekkel, mit csináljak?
2012. szept. 6. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van.Nagyon nehéz találni, nagy a kínálat álláskeresőkből, a qva munkáltatók meg már azt sem tudják, hogyan válogassanak, csak húzgálják a szájukat, igérgetnek.

Van, ahol a diplomát is keveslik, máshol meg le kell tagadni, mert elküldenek azzal, hogy túlképzett vagy.Ebben az országban csak meghülyülni lehet!Próbálj ügyeskedni, ahogy csak lehet, ne legyen lelkiismeret furdalásod, a munkáltatóknak sincs.A mai világban, akiben nincs egy kis egészséges pofátlanság, annak sokkal nehezebb.

2012. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nevem-senki ***** válasza:
Szeptemberben lesz 3 hónapja, h nincs munkám. Előtte piszkosul jól kerestem. Most meg rémálmaim vannak a jövőt illetően..., nehéz, nagyon nehéz.
2012. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!