Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék jófej haverokat,...

Hol tudnék jófej haverokat, barátokat találni?

Figyelt kérdés

Mindenki csak pasi v csaj hiányról beszél, de ilyen jellegű problémája nincs senkinek?

Az utóbbi időben nagyon megritkultak a barátok, haverok és mivel én meg mindig mennék mindenfelé így ez nehézkessé vált, h nincs kivel/kikkel menni :(

Eddig suliban haverkodtam , de most h vége lett pár éve, nemtudok hol találni újakat, a régiek pedig idővel eltünedeztek erre-arra..

Most h itt a nyár vége rájöttem h alig voltam vmerre amikor eddig kb végig szórakoztuk, viccelődtük a nyári napokat.


2012. aug. 13. 00:51
 1/8 anonim válasza:
pontosan ugyan ez van velem is :S
2012. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más szóval felnőttél :-)
2012. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

ja de nem vagyok jofej meg nem tudok oldodni idegenek társaságában ezért nincsenek uj barátaim


első voltam

2012. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó majd leszek én a barátotok :-) :-D
2012. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát felnőttem már nem is most.. de azért szeretnék még mindig viccelődni meg szórakozni, kimozdulni, de nem egyedül :/
2012. aug. 13. 01:02
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként én is félénk vagyok, ezért is nehezebb ismerkednem, de gyorsan oldódok, és sokmindenen keresztül mentem már, van sok sztorim, vicces is vagyok és mások is annak tartanak..

ha vkihez odamegyek tuti haverok leszünk de nemtok hol odamenni :/

2012. aug. 13. 01:04
 7/8 A kérdező kommentje:

ja és am fiú vagyok , asszem ez kimaradt :D


és am suliba kb mindenki a haverom volt de nem annyira mint az a pár ember aki most eltünedezett, szval őket már végképp nem akarom felkeresni..

az más akikkel el tudsz menni strandra v parkba csajokat lesni , esetleg "cukkolni" őket :D

v boltokat végigjárni, de nem a női ruhákat nézegetve :D

2012. aug. 13. 01:15
 8/8 anonim válasza:
hol laksz?
2012. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!