Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek pszihológus tud...

Szerintetek pszihológus tud segíteni a beilleszkedési problémákon felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Nekem van egy kis szociális fóbiám.Szorongok azon,hogy nem fognak elfogadni vagy megszólnak valamiért.Ez a szorongás nehezíti meg azt ,hogy hatékonyan kezeljek atrocitásokat pl. ha valaki fél fokkal is megemeli rám a hangját akkor lámpaláz szerű valami fog el és nem tudok reagálni

A családi életem kiegyensúlyozott.


2012. szept. 7. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ez nincs korhoz kötve, bármikor változtathatsz!
2012. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kb.egy hónapja kezdtem el járni.Jövőhéttől akar elkezdeni velem valami relaxációs gyakorlatsort meg egyéb fejlesztést.

Kitöltetett velem egy csomó tesztet.Azt mondta határozott a fellépésem és nem alacsony az önbizalmam,hanem a kommunikációban vannak elcsúszások,gyengébb a szociális készségem és nehezebben tudok mások érzéseire ráhangolódni pl:nem mindig tudom mit akar a másik vagy nem tudom,hogy bántásnak szánta amit mond vagy nem Nagyon sokat teszek és dolgozok azon,hogy ha olyan helyzetbe kerülök megtudjam magam védeni.Szégyellem,hogy ilyen vagyok.

2012. szept. 7. 22:22
 3/4 anonim válasza:
Ne szégyelld magad és mivel felismmerted a problémát jó úton haladsz! :)
2012. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ancseszkava válasza:
Sajnos e pár sorral magamra is ismertem! Hatásos e terápia????
2012. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!