Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy élted meg azt, hogy...

Hogy élted meg azt, hogy betöltötted a 18. életévedet?

Figyelt kérdés
Én épp ma, és nagyon boldog vagyok, ez egy új korszak kezdete.:)

2012. aug. 15. 08:13
 1/7 Mysticista ***** válasza:
64%
gratulálok, de semmi különös nem volt. én elég zűrös fiatal voltam sajnos, elég sokat kellett rendőrségre járnom (sokat verekedtem). apám a 18. születésnapomon kezet fogott velem és mondta, hogy remélem tudom, hogy ettől a naptól kezdve jó ha meggondolom mit csinálok. hát..egészen kikupálódtam :)
2012. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, jól berúgtunk a barátokkal, haverokkal. Teljesen felesleges volt. De az ember azt hiszi, hogy ha már nagykorú, akkor hajrá! Nem volt sok öröm benne. Másik: évekig fantáziálgattam arról, hogy húúú, nagykorú leszek, na, majd elmehetek éjszakai bárba! Micsoda hülye ötlet... Méregdrága piák, teljesen értelmetlenül kifizettem egy kalap pénzt egy pohár italért, ami a boltban egy teljes üveggel is sokal olcsóbb volt, és végighallgattam, hogy büdösbe, sötétbe valami nő néha énekel... ((( Azt hiszem, azóta sem voltam bárban. ))
2012. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem változott. Az ember fejlődése egy hosszú folyamat. Most, harmincvalahány évesen érzem magam eddig a legjobban: legkiegyensúlyozottabban és legboldogabban. Még fiatal vagyok, de már valamennyire bölcs. Olyan érzés, hogy "egyre több mindent értek a világból, és nekem is van mostmár gondolatom, hogy hozzátegyek valamit a világ tudásához" (pl. könyvírás stb.) :) Sok sikert a felnőtt életedhez! :)
2012. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szió:)

szerintem abban az értelemben új, hogy amit eddig tettél, nagyjából a szüleid voltak még a felelősek a tetteidért.

Mostantól kezdve, a szülök már nem tudnak igazán megvédeni a tetteid következményeitől, legfeljebb segíteni neked kikerülni a bajból.


Persze ne csak a szomorúság jellemezze ezt, kívánom, hogy a minden napokban legyél nagyon boldog, és vigyázz magadra.


Talán magamról annyit, hogy mikor 27 évvel ezelőtt betöltöttem a bűvös 18-at, beképzelten bementem a helyi presszóba, és kértem egy sört.:)

A reagálásra voltam kíváncsi.

A tulaj nevetett és azt mondta, hogy majd ha 18 leszel...


Én lazán elővettem a személyi igazolványomat és a képébe dugtam:))

Kénytelen volt kiszolgálni...:D

2012. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm a 18. szülinapján nemes cselekedetre adta a fejét: vért adott. :)
2012. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Ugyanolyan volt minden, és a fejem is csak huszonöt éves koromra nőtt be.
2012. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én egy hete lettem 18 :)

nekem azért kicsit más érzés mint amikor 17 voltam, van bennem egy elvárás magammal szemben, hogy "most már felnőtt vagyok, most már felelősségteljesen döntök és magam ura vagyok" legalábbis ezt gondolom. Aztán hogy tényleg változtam-e azt még nem tudom :)

2012. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!