Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha cigányfóbiám van akkor már...

Ha cigányfóbiám van akkor már rasszista is vagyok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan szeretnéd megszüntetni a fóbiádat.
2012. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Rasszizmus az, amikor minden ok nélkül utálod a más bőrszínűeket. Ha csak a cigányt utálod, és jó eséllyel azért, mert már van velük negatív élményed, az nem rasszizmus, csak tapasztalat. Csak a hülye rózsadombi libsik szerint kell imádni a bűnözőket is, mert ők sose láttak még olyat. Mondom ezt úgy, hogy egyéb dolgokban én is liberális vagyok, de a bűnözőket nem pártolom, és nem érdekel, hogy azért csinálta, mert nyomorban él vagy verték gyerekkorában. A normális cigány más dolog, azokat csak a széljobbosok utálják, csak sajnos kevés a normális.
2012. szept. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem szereted a cigányokat, rasszista vagy. Nem kell őket szeretni, csak azt, amelyik szimpatikus neked. Hogyha már ilyet kijelentesz, előítéletes vagy. Az én falumban (Pest megye, Páty) a lakosság fele cigány. Én tizenöt éves vagyok. Rengeteg haverom van. Itt a cigányok-magyarok nem különülnek el. Ismerik egymást. Együtt járunk bulizni, szüleink a boltban órákig el tudnak beszélgetni. Tehát ne csoportokban gondolkodj, hanem emberekben. Őt szeretem, őt nem.
2012. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de ez természetes.

Amúgy jól gondolod ,hogy utálod őket.

2013. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!