Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes kimenni Angliába...

Érdemes kimenni Angliába dolgozni?

Figyelt kérdés
Londonra gondoltam, de nem rendelkezem semmilyen szakmával, csak érettségim van. Viszont az angolt középfokon beszélem. Tehát valami olyan állásra gondoltam, amihez nem kell végzettség: felszolgáló (mondjuk ott kell, de nem mindenhol), konyhai kisegítő, mosogató vagy akár szobalány. Ilyenekre gondoltam. Ha jól vagyok informálva ezekkel meg lehet keresni 250-300 ezret havonta, ami nekem bőven elég lenne, mert tandíjra gyűjtenék. És ha igaz akkor ezekhez a munkákhoz jár ingyen szállás meg napi háromszori étkezés, ami csak előny. Vagy ez nem mindenhol? Légyszíves akinek van tapasztalata az ossza meg, és ha valamiben tévednék, akkor javítson ki! Fontos lenne!
2009. júl. 27. 11:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

attól, hogy neked nem tetszik ugyanaz, egyáltalán nem vagy rosszabb...ha így gondolja akkor elég gáz...de hát látszik, hogy csak 16 éves...

mondd meg neki, hogy a boldogsága egyáltalán nem Anglián fog múlni...lehet kimegy, aztán majd jól ki is ábrándul az egészből vagy épp nem kap munkát vagy nem lesznek barátai...

2009. júl. 27. 19:47
 12/12 anonim ***** válasza:
köszi az ötletet, megmondnom neki:)
2009. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!