Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A főnökünk okirathamisításra...

A főnökünk okirathamisításra kényszerít bennünket, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Egy közvetítőcéggel állunk szerződésben, rajtuk keresztül szerzünk ügyfeleket szolgáltatóknak, jelen esetben egy banknak.

A feladatunk hitelkártyákhoz jelentkezési lapot kitölteni megadott helyszíneken, megadott feltételekkel. Tekintve, hogy a főnök pénzéhes ember, ez meg jutalékos meló, megállás nélkül tolja ránk, hogy győzzünk meg minél több embert, hogy töltsön ki jelentkezési lapot (aktiválás esetén szerződés), akármilyen módon.

Ez a papír azért mégiscsak egy okirat... minket azonban arra kényszerít, hogy ha nem felelnek meg az emberek feltételeknek, sakkor hazudtassuk őket az adatellenőrző visszahívásnál. Pl. kevesebb hitelt írjunk be, mint amennyit fizet, vagy tagadjuk le az egész hitelét, ha nincs érettségije, mégis azt jelöljük, írjunk több nettót, mint ami van neki, vagy másoltassunk le vele olyan blokkot, amivel nem is ő vásárolt... ez azért mégis család. Amennyiben nem tesszük meg, kirúg minket.


Mit lehet tenni ez ellen? Ha rejtett felvételt csinálunk? Nekünk bajunk származik belőle, ha nyilvánosságra hozzuk, mi megy itt? Utólagosan ellenőrzik, hol hazudtunk kényszerből?


2012. aug. 28. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint feljelenteném, de csak akkor, ha tudjuk bizonyítani normálisan az egészet! Különben nem, mert csak ti szívjátok meg. (Bár ki tudja, lehet úgy is, ha feljelentitek.) De a lényeg, hogy biztosra menjetek!
2012. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ilyent ***** válasza:
77%

Én felvenném hangra vagy még képpel is ha tudom.

És még a felső vezetőket is megkeresném hogy van egy ötletem hogy lenne még jobb a cégnek.

Azok is beszélnének már nyert ügyed van.

Mikor másoltam a felvételt bemennék és csak annyit mondanék.

Tárgyaljunk a fizetésemelésről meg a napi 4 órás munkámról.

Ha nem akkor média.


Ha azt hiszed tisztességtelen majd az nem lesz az ha nem vesznek fel sehova mert ezt csináltad. Mármint hogy beárultad a céget.

2012. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!