Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy olyan...

Mit csináljak egy olyan csajjal, aki a legjobb barátnőm ellen akar uszítani?

Figyelt kérdés

Szóval az van, h a csaj tavaly a barátnőm ikertestvérét akarta ellene uszítani, de nem sikerült neki, most meg engem szemelt ki magának és chaten nyalizik nekem. Mi (én a barátnőm és az ikertestvére) verekedős lányok vagyunk, mi legszívesebben pofánb@sznánk a csajt, de nem verhetjük meg, mivel a suliban az ilyenért ki is rúgják az embert (az egyik osztálytársamat ilyesmiért rúgták ki). Valamivel mégis szeretnénk kicseszni vele, hogy hagyjon minket békén, megbeszélni nem lehet vele, mert nagyon ügyesen kimagyarázza magát. Mit tegyünk vele?

12/l


2012. júl. 31. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyetek róla tudomást, és akkor majd lekopik rólatok. Vagy lehet hogy be akar kerülni a körbe, közétek.
2012. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát próbálunk róla nem tudomást venni, de egyszerűen nem lehet. Folyton valami kérdéssel bombáz és nyalizik és az biztos, hogy nem akar bekerülni a baráti körünkbe, mert mi Black Veil Bridesimádók és animefüggők vagyunk arról nem is beszélve, hogy imádjuk a kínai ruhákat és szabadidőnlkben deszkéázunk, a csaj meg Adelet hallgat és ilyesmiket, utálja az animéket, nem tud deszkázni, és csak márkás ruhákat hajlandó felvenni... Az a baja, hogy nem szimpi neki a barátnőm és mindenkit ellene akar uszítani. Ezt egyszer megtette velem, hogy mindenki utáljon, de aztán jóba lettem szinte mindenkivel :D A csajnak is megvan amúgy a saját pics@ baráti köre
2012. júl. 31. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdéstől függetlenül.Ti lúzerek vagytok?
2012. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem vagyunk lúzerek, de menők se. Van akivel jóban vagyunk, van akivel nem...
2012. júl. 31. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!