Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik az a csoport, amelyik...

Melyik az a csoport, amelyik elindult Budapestről Bándy Kata gyilkosának a családja ellen?

Figyelt kérdés
Fél füllel ilyesmit hallottam az rtl híradóban! Ettől fél a családja vagy ilyesmi! elnézést ha félreértettem valamit!
2012. júl. 16. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Bocs ai offért,de ki az a Bándy Kata,hogy ennyit foglalkozik vele a média? Persze sajnálatos és a végletekig felháborító egy fiatal lány meggyilkolása,de sajnos mással is történt már ilyen és mégsem foglakozott vele ennyit a média.
2012. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt csak a média tudja!
2012. júl. 16. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendőrségi pszichológus, ha jól tudom. Ezért keresték olyan nagy erőkkel a gyilkosát.
2012. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a sohanemérnekodacsoport...
2012. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
haha
2012. júl. 24. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van, és még azt is tegyük nyugodtan hozzá, hogy én a mai napig se vagyok meggyőződve, hogy az tényleg úgy volt, ahogy előadják, és hogy a megfelelő embert, a megfelelő bűncselekményért ítélték el. ez most olyan sikeresnek tűnő rendőri bravúr, amit szépen lehetett tálalni a nyilvánosságnak, de sztem sok részlet nem stimmel.
2013. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!