Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez ellen egyáltalán mit lehet...

Ez ellen egyáltalán mit lehet tenni? Hogy kell ezt kezelni? (Romákról van szó).

Figyelt kérdés

Először, leszögezném, nem vagyok rasszista.

A problémám a következő: Belvárosi lakásban lakok, új építésű. A bejárati ajtó egy sétányra nyílik. Gyakorlatilag a romák csoportosan folyamatosan ott klikkesednek.


Ezzel nekem nem lenne baj, de amikor már megyek hazafelé, és belém kötnek folyamatosan, már csak azért is mert rájuk mertem nézni :O.


Kérdem én, mi a f*sz ez. Végigtudnék menni rajtuk, de 5 perc se kell hozzá és hívják a csipet csapatot, és én szívom meg jobban.


Hogy kell ezeket a hülyéket kezelni? Semmit se csinálsz, beléd kötnek. Legjobb az, amikor a saját cigimet akarták kivenni a kezemből.


Elkerülni őket meg nem tudom, mert a ház körül b*ssza őket a nyavaja.


Szerintetek?

Egyáltalán, lehet ezt kezelni valahogy?



2012. jún. 18. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat tudsz ez ellen tenni. Ha beléd kötnek, kihívhatod a rendőrséget. Történni nem fog semmi, de ahová gyakran jár ki a rendőr, onnan talán kicsit elszoknak a kártevő paraziták. Szinte mindnek van valami kis piszkos ügylete, nem szívesen látnak rendőrt.
2012. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomorú, de nem tehetsz ellenük semmit. Érinthetetlenek. Hiába próbálod elkerülni őket, beléd kötnek - mert öncélúan, csupán a magyarverés "öröméért" provokálnak embereket. A média nagy része mellettük áll. Figyeld meg: ha egy-egy magányos magyarra rátámadnak és összeverik, ha egyáltalán megjelenik róla valahol híradás, akkor kb. ilyen cím alatt: "Tömegverekedés X/Y településen". Miért? Mert azt is el kell hazudni, hogy cigányok - csoportosan és szórakozásból - megtámadtak, félholtra vertek egy magyart. Irtózatos.:(
2012. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ezert kell a magyar garda
2012. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!