Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem bizarr az, hogy egyes...

Nem bizarr az, hogy egyes emberek rosszul fogják fel az "add önmagad" életszabályát?

Figyelt kérdés

eleve tévedésnek és gyengének tartom egy elv köré építenünk az életünket. Vannak ismerőseim akik nagyon megváltoztak, és szívesen elmennek egy "bénasági" oldalra, hogy elkerüljék a kiábrándulás veszélyét, de így is azt okozhatják, nem? rájuk ismerhetetlen, de elfogadom. nem vagyok cinikus, de elgondolkodtató, mert talán ők azok fordított esetben("-képmutató emberek" kritika)

tegyük fel, hogy nincs önbizalmuk, vagy gyenge az önértékelésük, kiderül, hogy nincs bennük ambíció tudat alatt, így tudatosan olyan következtetésre jutnak, hogy ha elfogadják a negatívabb oldalukat, azzal "hű, de jó ember vagyok módra" önmagukat adják.



2012. aug. 25. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szívtál? Kicsit szét vagy esve.
2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem a kérdező minősítések oldala.
2012. aug. 25. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Az add önmagad,az lehet az őszinteség és lehet az hogy nem fukarkodnak másokra időt és energiát fordítani.Igen,fontos tudnunk a hibáinkat,de olyat nem ismertem aki ettől érezte királynak magát.
2012. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez nekem is elég zavaros
2012. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én igen. ez a különbség, és ezért nem értik sokan:-? eleve egoisták, és nárcisztikusak.
2012. aug. 25. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
de mit nem értenek sokan??????
2012. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok.

Lényegében azt jelenti, ne változtass:


Ha jó voltál, maradj az.

Ha kedves, szeretni való vagy, maradj az.

Ha pedig egy cinikus, mindent kifordítós ember vagyok, nem változtatok, magamat adom, hiszen én ILYEN VAGYOK, MAGAMAT ADOM..


Pfff..

Tehát sok értelme nincs. :-)

Üdv!

36/F

2012. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!