Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezeket a lányokat nevezik...

Ezeket a lányokat nevezik érettnek? Miért?

Figyelt kérdés
Húgomnak most volt a 17.születésnapja,átjött pár barátnője is.Engem is megkínáltak a tortából amit hoztak..hát egy fektetett f*rok alakot formált a torta! Rögtön el is ment az étvágyam,kimentem a konyhába.Mikor visszajöttem,az egyik barátnő a cukormázat nyalogatta a tortáról,a húgomék visítottak a röhögéstől.Ezután egész délután visítottak és dumáltak,a témák különféle tinisztárok szexepilje,szépítkezés és a több lányismerősük szidalmazása volt.Annó amikor én 4 évvel ezelőtt voltam ugyanennyi, ilyen partin,akkor mi fiúk már a történelemről,jelen világ helyzetéről,tudományos dolgokról is beszéltünk,persze a csajok megbeszélése után.Ezért nem értem miért a lányokat mondják érettebnek,mert 4 évvel ezelőtt a mi lányismerőseink is olyanok voltak mint a húgomék most...

#étettség
2012. aug. 25. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább 10-15 év körül van ez, hogy a lányok érettebbek (tisztelet a kivételnek), mert hamarabb megkomolyodnak.

Nem minden lány ilyen 17 évesen, sőt lehet, hogy ők sem mindig ilyenek.

2012. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezeket az ízléstelen fütyitortákat (vagy a párját, a csöcstortát) felnőtt férfiak és nők is kitűnő poénnak tartják, már ha elég prosztók hozzá. Van egy ismerősöm, aki megrendelésre süt tortákat, a saját szüleinek is ilyeneket készített ötvenedik szülinapra, és az elmondása alapján hatalmas siker volt. Na mindegy, nem engem minősít.
2012. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, nagyon jó barátságban még általános suliból 4 másik csajjal, de v.hogy mi nem ilyenek vagyunk.

Járunk szórakozni, van mindegyikünknek barátja, szó van a szexről is, de nem olyan stílusban, mint húgodéknál.


A torta szerintem nem vicces, nem szülinapra való. Lánybúcsúnál jobban el tudom képzelni, de még ott is cinkes egy kicsit.

2012. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!