Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezeket a lányokat nevezik...

Ezeket a lányokat nevezik érettnek? Miért?

Figyelt kérdés
Húgomnak most volt a 17.születésnapja,átjött pár barátnője is.Engem is megkínáltak a tortából amit hoztak..hát egy fektetett f*rok alakot formált a torta! Rögtön el is ment az étvágyam,kimentem a konyhába.Mikor visszajöttem,az egyik barátnő a cukormázat nyalogatta a tortáról,a húgomék visítottak a röhögéstől.Ezután egész délután visítottak és dumáltak,a témák különféle tinisztárok szexepilje,szépítkezés és a több lányismerősük szidalmazása volt.Annó amikor én 4 évvel ezelőtt voltam ugyanennyi, ilyen partin,akkor mi fiúk már a történelemről,jelen világ helyzetéről,tudományos dolgokról is beszéltünk,persze a csajok megbeszélése után.Ezért nem értem miért a lányokat mondják érettebnek,mert 4 évvel ezelőtt a mi lányismerőseink is olyanok voltak mint a húgomék most...

#étettség
2012. aug. 25. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Ne törődj vele..Ilyen elcseszett a világ.Nem tudsz mit csinálni.Ha ezt hiszik ez a "menő"akkor ezt fogják csinálni
2012. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha így zavart miért nem állítottad le őket? Te vagy a férfi, neveld meg őket ha ennyire éretlenek.
2012. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
63%
én is 17 vagyok és lány még sem vagyok ilyen
2012. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz velük,nevetséges kis irigy banda...azok szokták fikázni a szebb lányokat.

Máskor ha jönnek,emeld fel a hangod pl " nem itt lesz a gyerek nap,viszontlátásra", vagy egyszerűen kerüld őket.

2012. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó,persze vannak normális lányok is.Ami igazából idegesít,hogy mindig a fiúkat tartják éretlennek.Ismerem pár barátjukat,jól el lehet velük beszélgetni,teljesen értelmesek.
2012. aug. 25. 16:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugyanmár 17 év körüli tinilányok, ilyen hihetetlen, hogy őket is érdekli a szex?

Az érettség pedig nem korfüggő, sem érdeklődésfüggő. Ha valaki érett, akkor felelősséget vállal a tetteiért. Vannak olyan emberek, akik baromi műveltek és képzettej, mégsem lehet őket érettnek nevezni, mert érzelmi zsarolással, parancsolgatással, fenyegetőzéssel operálnak.

Azért érettnek hinni valakit, mert történelemről beszél pedig érettlenségre vall. (Azért leírtad, hogy ti is kiveséztétek a csaj témát;-), ne legyél képmutató.

2012. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vállalnak felelősséget semmiért,mi viszont ilyen korban már tettük.És szerintem igenis az érettség jele,ha valakit komolyabb témák is érdekelnek
2012. aug. 25. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát szívesen megismerném a nyalogatóst csajt :D
2012. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na, és vajon milyen téren tettétek? :-) Nézz kicsit a dolgok mögé, elemezd jobban az ember viselkedését, ahelyett, hogy témát elemeznéd amiről beszél.

Nem azt mondom, hogy a húgod és a barátnői ne lennének éretlenek, hanen azt, hogy nem azért azok, mert visítva nevetnek egymáson. A felsőbbrendűségi érzés is az éretlenség jele egyébként. Többnek gondolni magunkat azért, mert minket a társadalmi földrajz, mást meg a gyöngyfűzés érdekel.

Köszi, hogy leírtad a történetet, láttam magam előtt a jelenetet, jót nevettem. Valószínűsítem, hogy a reakciódon nagyon jól szórakoztak. :-)

2012. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kriszti77 ***** válasza:
47%
Hát sajna a mai világba a fiatalokat csak a buli és a szex érdekli már nagyon fiatalon.....nem tudom hol lett ez elrontva tul korán érnek...vagy nem ...
2012. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!