Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltak céljaitok a nyárral...

Voltak céljaitok a nyárral kapcsolatban? Ha igen, sikerült teljesítenetek őket? Ha nem sikerült, mi okból?

Figyelt kérdés

Nekem az volt a célom, hogy jobb közérzetem legyen. Az az, sportosabb akartam lenni, egészségesebb életmódot akartam.

Nekem nem sikerült teljesítenem, saját hibából.

Mert megint hagytam hogy vagy 1 hónapig csak a gép,TV, alvás körforgásban éljek és későn eszméltem fel. Most 2 hete edzek rendszeresen.Este futok és biciklizek illetve egészséges ételeket főzök.

16/L



2012. aug. 25. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ügyes vagy, hogy így teszed a dolgod és ilyen eltökélt vagy.

Nekem az volt a. célom, hogy pozitívabb szemléletet vegyek fel, és ne legyek mindig olyan búskomor. Ez sikerült. Ezenkívül a napi torna, nem kemény edzés, hanem inkább átmozgató. Ez is. :)

2012. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, bár későn kezdtem el sajnos:)


Ez sem kis cél..ahhoz azért nagy változtatás kell:D

Akkor a gondolkodás módodon változtattál, vagy a környezeteden is?:)

Örülök, hogy neked sikerült:D

2012. aug. 25. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az volt, hogy lefogyok, és rendszeresen tornázok... egyiket sem sikerült betartani, bár a nyár elején egy olyan 2 hétig a rendszeres torna megvolt, meg most is az utóbbi egy hétben...


Azt is elterveztem még, hogy olvasok pár könyvet, 1-et elolvastam.


Meg hogy tanulok angol-német-idegen szavakat, ez sikerült :)


15/L

2012. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Csak a szemlélet módomon. Annyit vártam csak el magamtól, hogy egy dolognak ne azonnal a negatív hatásait lássam, hanem álljak meg egy pillanatra, és vizsgáljam meg még egyszer.

Nagyon nehéz egyébként, de minél többször gyakorlom, egyre jobban megy.

2012. aug. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!