Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire népszerű a...

Miért lett ennyire népszerű a Facebook?

Figyelt kérdés
Valamilyen kukkolási vágyunkat elégíti ki? Vagy talán az egónk miatt? Mert megoszthatunk magunkról képeket?

2012. aug. 23. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

számomra azért népszerű, mert könnyebben kommunikálok olyanokkal, akikkel nem szoktam, vagy nehézkes

és persze "kukkolni" is szeretünk, én is, hogyne, férjhez ment-e már XY, meglesem XZ gyerekét...ilyesmik

2012. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az miért kukkolás, ha megnézem más fényképét, vagy a gyerekéét. Az én ismerőseim legalábbis nem raknak fel intim képeket, nincs mit kukkolni rajtuk.


Nekem egyébként az információmegosztás a legfontosabb, aztán az, hogy beesnek néha rég eltűnt ismerősök.

2012. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyszerűbb emberek és a fiatalok többsége számára azért népszerű, mert folyamatos visszacsatolást kapnak magukról, megosztják az életüket mindenkivel és egy-egy hozzászólással, like-olással a "mindenki" bekapcsolódik az életükbe. Információt tesznek közzé és visszajelzéseket kapnak.

Aki kicsit komolyabb, annak számára pedig azért jó, mert szervezni nagyon jól lehet vele.

2012. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!