Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy népszerűsítsem az oldalam?

Hogy népszerűsítsem az oldalam?

Figyelt kérdés
Facebook-on készítettem egy oldalt, és 19 kedvelésem van rá csak. Egy sütis oldal, meg minden más édességek...Szóval kéne induláshoz 30 lájk, hogy utána kezdhessem elemezgetni az oldalt. Kértem meg barátokat, hogy lájkolják, és lájkoltak páran, de csak az oldalra, és pl képeket vagy bejegyzéseket nem :( Mit tegyek?

2012. júl. 5. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd ki ide, lájkokat szerezhetek, de ezek nem valós emberek lesznek.
2012. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint emberek, de nem érdeklődésből fognak tetszikelni.
2012. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy rakás ilyen oldal van már.
2012. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy [link] ...

De ötleteket..tudom, hogy van még ehhez hasonló oldal, de attól még...

Szóval, csak ötleteket kérnék.

És első hozzászólónak - köszi:D

2012. júl. 6. 10:15
 5/8 anonim válasza:

nekem is van egy hasonló oldalam, csak az idézetes. tegnap csináltam, és ketten vagyunk adminok.

nekem 43 lájkom van, de a tagok nem túl aktívak, úgyhogy elég unalmas oldal. De lehet, hogy még változhat.:)

keress te is hasonló oldalakat, és azokkal linkcserézhetsz. Ők kiraknak téged, te kirakod őket:)

ha gondolod én is kiraklak:)

2012. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de nincs válasz. És a népszerűbb oldalakkal nem is próbálkozom, nem éri meg, ők biztos nem segítenek..szerintem.

S köszi:) Mi az oldalad neve? Ird ide a linket :)

2012. júl. 8. 22:23
 7/8 anonim válasza:

előző vagyok.

Igen, a nagyobb oldalak, akiktől jöhet a sok lájkoló, nem tesznek ki, csak+1.000-est. meg ilyenek. Így pedig elég nehéz felhozni az oldalt magasabb szintre...:)

[link] ez az én oldalam:)

2012. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] <-- ez az enyém. És amúgy én lájkoltam az oldalad, szerintem jó :p
2012. júl. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!