Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy html oldalam amit...

Van egy html oldalam amit szeretnék optimalizálni 4-5 kulcsszóra, egy srác elvállalta, megéri?

Figyelt kérdés
A srác azt mondta nem sok munka van vele, egy 10e lesz. Nem sok az egy kicsit? Az egész honlap egy html fájl. Javarészt már vannak beleépítve optimalizlást segítő dolgok. Tekintve hogy sem linkeket nem helyez el, csak kicsit belenyul a html kódba. szerintetek?
2012. jún. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Átverés.
2012. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átverés!!!!!!!!!!!


Ha egy kicsit utána olvasol te is megtudod csinálni, ha te készíted a html fájlt.

2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy átverés, egyik ismerősömnek ő optimalizált és adott témában első helyen van a gyerek.. a googléban.
2012. jún. 8. 19:43
 4/4 A kérdező kommentje:
De az is igaz márn em sok szerkeszteni való van a html-en, igen én csináltam és figyeltem oda rá, illetve alap dolgok már szerepelnek benne. Azt mondta 1 napom munka lenne vele csak. Viszont ő csak a html szerkesztené kicsit át, semmi linkelés semmi mást nem tenne. Így kétségeim vannak hogy csupán a html- dolog elég hogy az első oldalra kerüljek.
2012. jún. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!