Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki fogalmazni?

Segítene nekem valaki fogalmazni?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy úgy kezdődjön, hogy "kedves naplóm..."

A lényeg aminek benne kell lennie, hogy én (lány vagyok) megismerkedtem itt neten egy fiúval és nagyon szeretek beszélni vele, már két éve beszélünk cseten....

Ezt valaki fogalmazza már meg nekem nagyon szépen, körül legyen írva az egész, lécci:)


Nekem ez azért lenne fontos mert van egy naplóm és beleszeretném írni amiket Ő ír nekem, csak sajnos nem tudom megfogalmazni elég jó a bevezetőt... :D

Köszi előre is. :DDDDDD


2012. aug. 22. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves naplóm!


Már két éve beszélgetek chaten Csabával, aki olyan aranyos, meg minden hogy a smileyk közül már a kettőspont dét is használja.

2012. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Naplóm!


Van egy fiú akit XY-nak hívnak.(írhatod az egész nevét is de ha úgy jobb akkor csak a keresztnevét)XY nagyon kedves fiú.2 éve ismertem meg interneten keresztül.Nagyon szeretek vele beszélgetni mert sok mindenben egyet értünk és megért engem.Szeretném leírni a beszélgetéseinket mert jól esik néha visszaolvasni, hogy miket is írtunk.Remélem , hogy majd ha pár év múlva elkezdem olvasgatni a beszélgetéseinket , akkor ugyan olyan jó érzés tölt majd el mint most.Szeretném ha sokáig megmaradna ez az emlék.


És innentől kezdve írhatod a beszélgetéseket.És ha leírtad akkor esetleg jegyzetnek utána írhatod , hogy mit éreztél mikor írt neked vagy irkálás közben , esetleg amikor abbahagytátok a csetelést.Vagy mit csináltál még közben vagy valami ilyesmi. :)

2012. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi második, nagyon tetszik :) ! kösz kösz kösz :D
2012. aug. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!