Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? Gáz, hogy én...

Nagyon ciki? Gáz, hogy én vesztettem el?

Figyelt kérdés

A barátnőm odaadta a papucsát, hogy vigyázzak rá. Nem emlékszem rá, hogy mit csináltam a papuccsal, valószínű valahova leraktam, rábíztam valakire. Másnap panaszolta a barátnőm, hogy nincs meg a papucsa. Nagyon drága volt és nem a sajátja.

Már volt egyszer ilyen eset, akkor a másik barátnőm adta kölcsön a pólóját. Leraktam a szekrényéhez, de később nem volt ott.

Nagyon gáz, hogy "én vesztettem el?"

16/L


2012. aug. 19. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hanem trehányság és szégyellhetnéd magad. Inkább ne kérj semmit kölcsön.
2012. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gáznak mondanám,hanem trehányságnak,és annak hogy te magasról lesz*rod ha a barátaid rád bíznak valamit.

Én tuti hogy sosem bíznék rád semmit,SŐT..

2012. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, trehányság.

Amúgy minek írsz valamit idézőjelbe, amikor nincs is rá szükség?

2012. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ava87 ***** válasza:

Mindenesetre a barátnődnek egy jó lecke volt ez, ezek után biztos nem fog rád bízni semmit, jogosan. Itt az a gond, hogy te nem is emlékszel rá, hogy mit csináltál a papuccsal, csak sejted, hogy talán leraktad, rábíztad másra (azt miért, ha téged kért meg rá?), miközben úgy adták neked, hogy vigyázz rá.

Egyébként a saját holmidra is így vigyázol?

2012. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gáz, ha rám bíznak valamit, vagy még én is kérem el, akkor az a szemem fénye, jobban vigyázok rá, mint a sajátomra. Az a minimum, hogy veszel neki egy ugyanolyat, vagy adsz annyi pénzt, amiből megveheti.
2012. aug. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!