Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki csúnya az megérdemli a...

Aki csúnya az megérdemli a halált?

Figyelt kérdés

Amikor van egy emlékvideó akkor jönnek az ilyen kommentek:

"Egy ilyen szép lány nem érdemelt ilyen halált"


"Olyan szép lány volt, kár érte"


Ezek szerint aki csúnya, az megérdemli a halált?


2012. aug. 18. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
aki embereket öl,na az érdemli meg a halált szerintem,nem az aki "csúnya".Egyébként meg a szépség relatív.
2012. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Az mégse írhatják, hogy "de kedves lány volt", mert nem ismerik. Az össz információ a külseje, halottról meg jót vagy semmit ugyebár.


Ezt te forgatod ki, mert ezt akarod belelátni.

2012. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes kérdés.


Én sokáig rondának gondoltam magam, pedig állítólag helyes vagyok. Csak azért nem kellek a lányoknak, mert nem vagyok macsó.

Volt idő amikor meg akartam halni ezért. Ma már elfogadtam, hogy a lányoknak macsó pasi kell. Néha ugyan rosszul esik ha újból eszembe jut (mint most), de majd megint túl teszem magam rajta. Ezt hozta az élet, ezt kell elfogadnom.

2012. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem kiforgatás,ezt mindenki tapasztalja hogy aki ilyen meg ilyen szép neki áll a világ,egész nap csak nyalnak neki ...

Aki ronda az nem érdekel senkit,főleg ha férfi,de akik ennyire külső alapján imádnak valakit,olyanok is.

2012. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kamaszkorban mindenki így gondolja, aztán később rájön, hogy a külső másodlagos, főleg a nem párkapcsolat jellegű emberi viszonyoknál.
2012. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem,nem érdemli meg!A csúnyaság relativ,ahogy a szépség is.

Sokáig azt hittem,hogy örökre egyedül maradok,mert annyira ronda vagyok-tényleg.Aztán kiderült,hogy létezik egy hapsi,akinek én vagyok a legszebb lány a világon!Pont azokat a dolgokat imádja rajtam,amiket én utálok.

Szóval,ez az egész szép-csúnya dolog relativ.

Ráadásul a mai világban túlontúl nagy jelentősége van a külsőnek...



A pedofilok viszont megérdemlik a halált.

2012. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Hogy a tényleges (sorok közötti) kérdésre válaszoljak: aki csúnyának véli magát, akár az, akár nem, annak az arcára is kiül az elégedetlenség. Citromba harapott fejű emberekkel viszont valóban nem akar senki sem barátkozni, ismerkedni.


Csak ugye a saját arckifejezését nem látja senki, így egyszerűbb a külső adottságokra fogni a sikertelenséget, mint a félszeg, "nem érek én semmit" kisugárzásra - ami a tényleges ok.

2012. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek a másodikkal. Tényleg csak a külső áll rendelkezésre, mint információ, így persze hogy azt mondják. Egyébként hallottam már azt is, hogy csúnya emberre mondták, hogy nem érdemelte meg a halált, mert túl fiatal volt még.


Tehát ez nem azt jelenti, hogy aki ronda, vagy öreg az dögöljön meg, mert senkit nem érdekel.

2012. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Te is nagyon jól tudod, hogy ez nem jelenti ezt.
2012. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Senki nem éredemli meg, a csúnya se,


DE!! azt már én is észrevettem ilyen videok alatt, hogy a szebbeket sokkal többen sajnálják...

2012. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!