Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pénzközpontúnak számítok ha...

Pénzközpontúnak számítok ha ilyen vagyok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy én nem szeretem, ha engem meghívnak valamire.

Úgy értem, hogy én nem származok gazdag családból, és azért nem szeretem ezt az "én állom" (másik mondja) meg stb-t, mert nekem belül kicsit fáj, hogy én ezt sokszor nem tudom viszonozni.


Pedig ha van alkalmam, szívesen meghívom a barátomat, barátnőmet stb.-t pl egy pizzára vagy akármire. De ez sincs sokszor, inkább ritkán.


Mindíg úgy érzem, hogy ha valaki meg akar hívni valamire, hogy "pénzéhes" vagyok, holott ez nem így van.


Miért gondolom ezt?



Tényleg pénzközpontú lennék, ha azért nemszeretem az "én állom a cehhet" "meghívlak...." ilyen dolgokat, mert legbelül tudom, hogy nem tudnám sokszor viszonozni?


Vagy hogy van ez? Mit gondoltok?


2012. aug. 13. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Sokszor szoktam elutasítani, de akkor meg nem néznek rám jó szemmel, mondván én elutasítok egy "szép gesztust".


Nehéz ügy.

2012. aug. 13. 19:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy mi a véleményetek RÓLAM és a viselkedésemről? :S
2012. aug. 13. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek, én is ilyen vagyok, ugyanezért!

A kérdésre nem tudok válaszolni.

2012. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A.Romanov ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy "ha adnak fogadd el..." Több alázatot, akkor el tudod fogadni, ha meghívnak :) Én is ilyen vagyok kicsit, de nem mondanák ha nem tennék szívesen.
2012. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eh igaz, hogy szívesen teszik, és ezért mondják, de nekem kicsit rosszul esik, hogy ugyan ezt én sokszor nem tudom viszonozni. Ezért félek, hogy ha elfogadom, akkor pénzéhesnek fognak tartani, mondván "én nem hívom meg őket".


Tényleg pénzközpontú lennék emiatt?

2012. aug. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!