Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk miért a ribanc kinézetű...

Fiúk miért a ribanc kinézetű lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés
mikor kihívobban nézek ki, ruha,smink stb. nyálatokat csorgatva nztek.. mikor szolídan nézek ki. akkor meg szartok rám és bunkoztok??
2012. aug. 13. 15:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Mert a pasiknak is könnyebb nézelődni, mint gondolkozni. Ahogy a lányoknak is. Ha te kurv@nak öltözöl, ne csodálkozz, ha aként is kezelnek. De hozzátenném, hogy ha így öltözöl, te sem a férfiak intellektuális értékeire (intelligencia, humor, kedvesség, stb…) akarsz hatni, hanem az állati ösztönökre, a vágy felkeltésére. Akkor meg miért csodálkozol?


És mellesleg igen, vannak olyanok, akik még smink nélkül is szépek. Nem egy olyan lánnyal találkoztam már, akik szépek voltak akkor is, mikor reggel felkeltek: a borzos haj, kicsit bedagadt szemek és a gyűrött arcon ugyanúgy látod, hogy ő szép, a mosolya, a kisugárzása. Nem egy manöken, talpig sminkben, mesterségesen, hanem a természetes szépség.

2012. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A.Romanov ***** válasza:
100%
A szemébe szerettem bele :) Tömött vonaton voltunk, és nagyon közel állt, hatalmas kék szeme volt, és tündéri arca, és nem volt kifestve, lehet h alapozó volt raja, de nem vettem észre, teljesen természetesnek látszott.
2012. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
de amúgy meg nem is értem minek beszélek nektek. nem vagytok ti jelentősek nekem..:D én tudom hogy mi vagyok és mi nem ez a fontos.
2012. aug. 13. 16:51
 14/24 A.Romanov ***** válasza:
Neked is nagy kék szemed van, kedves kérdező?
2012. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Érdekes hozzáállás: egy kérdező oldalra felteszel egy kérdést, és nem akarsz választ kapni rá. Fura...


Alapvető szabály, amit meg kell tanulnod: ne tegyél fel olyan kérdést, amire nem akarod a választ hallani.

2012. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

A.Romanov válasza:


Neked is nagy kék szemed van, kedves kérdező?igen

2012. aug. 13. 16:57
 17/24 A kérdező kommentje:
én akarom hallani a váalszokat amíg nem én vagyok a téma és engem aláznak le...
2012. aug. 13. 16:58
 18/24 A kérdező kommentje:
de hát ez ilyen...
2012. aug. 13. 16:58
 19/24 A.Romanov ***** válasza:
Nem utaztál véletlenül 3 éve Aquimcumból Esztergom felé a vonaton? :D Am... írhatok privit? :P
2012. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
írhatsz
2012. aug. 13. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!