Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk miért a ribanc kinézetű...

Fiúk miért a ribanc kinézetű lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés
mikor kihívobban nézek ki, ruha,smink stb. nyálatokat csorgatva nztek.. mikor szolídan nézek ki. akkor meg szartok rám és bunkoztok??
2012. aug. 13. 15:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Mert aki ribancosan néz ki, az feltehetően könnyebben kapható arra, ami a lényeg.
2012. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha elénk rakod amid van, ne csodálkozz, hogy megbámulunk. Gondolom te sem az önmegvalósítás jegyében rakod ki a melled vagy más testrészed, hanem éppen ezért, hogy nézzenek. Fordítva a helyzet ugyanígy működik, ha egy jó testű férfi húz fel olyan ruhát,amin kilátszanak az izmai, akkor ti is megbámuljátok,csak nem olyan feltűnően. Nem kell álszenteskedni.
2012. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Kihívóbban öltözködő lányt könnyebb észrevenni.

De ne általánosítsd, mert nem minden fiú ilyen.

Nekem például nem attól fog megtetszeni egy lány, ha kihívóbban öltözködik...én az arcát és a szemeit nézem meg nagyon, ha az rendben van akkor ruha már másodlagos.

2012. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen leribancoztam magam... ha úgy nézek ki, mnit egy ribanc akkor meggbámulnak, de általában szolíd vagyok
2012. aug. 13. 16:09
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Akkor miért kell kihívóan öltözködni?
2012. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az szerelmes, aki meg akar dugni egy lányt? Fogalomzavarban szenvedsz...
2012. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
mert akkor olyan kedvem volt. és így össze hasonlíthattam a reakciókat legalább
2012. aug. 13. 16:14
 8/24 A.Romanov ***** válasza:
100%

Nekem édes mindegy, hogy hogy öltözik egy lány... Bevallom, nem csípem a ribancokat, habár nyilván ha egy lánynak kint van mindene, megnézem :)De számomra fontosak a lelki értékek is. Persze nincs is barátnőm, pedig nem vagyok csúnyának mondható közelről sem.

A legszebb lány akit életemben láttam teljesen szolidan öltözködött, annak a találkozásnak 3 éve és még mindig emlékszem rá. Ez úton megkérlek, ne általánosíts.

2012. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

nem én*


ohh arra a legszebb lányra kíváncsi lennék hogy nézhetett ki :DD azt ne mnod hogy smink nélkl lépett eléd mert itt lehidalok...

2012. aug. 13. 16:19
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

"mert akkor olyan kedvem volt. és így össze hasonlíthattam a reakciókat legalább"


Miért nem vallod már be, hogy szeretsz ribancosan kinézni? Persze majd az összes ribanc azért mutogatja magát, mert ribanc, de te vagy az egyetlen kivétel,aki csak a reakciók miatt. Amúgy már választ kaptál a kérdésre.

2012. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!