Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan alakítsak ki magamnak...

Hogyan alakítsak ki magamnak rangot?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemista leszek, ráadásul kollégista. Nem tudom hogyan alakítsak ki magamnak rangot a közösségben. Azt se tudom melyik koleszba menjek, a fapados zsúfoltba, vagy inkább a kicsit (3 ezer fttal) drágább nyugisabba társasági szempontból. Valószínűleg a lányoknál is jobban dominál, ha van egy saját privát nyugis helyem külön wc-vel és fürdővel, mintha, amikor átjön hozzám egy 3 ágyas szűk lyuk fogadja.


Szóval még az se dőlt el, hogy az 5! koleszból melyiket válasszam, van egy diákhotel is 20-ért, az már tényleg elit. De állítólag a fapados van társasági szempontból a legforgalmasabb helyen.


A másik h nem tudom, hogy a csendes oroszlánt adjam-e, vagy legyek aktív falkatag. Elrontani sem szeretném az egyetemi éveimet, de örülnék neki ha nem kerülnék lúzer szerepbe, és a "csajozással" sem lennének problémáim.



2012. aug. 10. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha önmagadat adnád? Csak egy tipp.
2012. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szeretnél tanulni.Egy 3ágyas szobába nem nagyon lesz szabadidőd,de viszont ismerkedés szempontjából lehet jobb,de ha így is jársz mindenhova,akkor szerintem jobb egy 1szobás és bármikor felhívhatsz valakit,senki nem szól bele,hogy ott vannak.Egy 2-3ágyasnál meg ha a szobatársad/szobatársaid is felvinnének valakit meg te is,akkor az már nem olyan jó,mert el se férnétek.Ha egyedül laksz akkor is ugyanúgy eljárhatsz bulizni meg minden,bár akik egyedül laknak lehet jobban szeretnek tanulni és nem járnak annyit bulizni és az sem jó annyira,szerintem.de én helyedbe az 1ágyast választanám,legalább ott lenne egy saját életed,aztán ha nem jön be,akkor jövőre átmész másik koliba,vagy évközbe is átlehet(legalább is nálunk,ha van hely,átlehet menni)
2012. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy ágyas nincs, a kényelemsebb koli is 2 ágyas, viszont nagyobb a belmagasság, a tér, és saját wc-fürdő van. 2-2 ágyra (két külön kis szoba egy területen belül)
2012. aug. 10. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Akkor szerintem a nagyobb,kényelmesebb jobbat válaszd

Én eddig egy 2méteres 2ágyasba laktam 1évet,de nagyon kicsi volt,most átfogok költözni egy 2ágyasba,másik koliba,de ott is minden benne van a szobába,eddig meg nekünk emeletenként volt egy konyha,meg wc,az nem valami jó.Ha megteheted szerintem a nagyobbat válaszd

2012. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fontos nagyon a közösség is, azt meg nem szeretném, hogy
2012. aug. 10. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
A koliban mindenkinek fontos a közösség,szóval amiatt ne aggódj
2012. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!