Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki egy kérdést tesz fél itt gyik-en, akkor rögtön letámadják és mindenki azt hiszi okosabb a másiknál?

Figyelt kérdés
Bármit tudnak kifogásolhatót találni,fogalmazás,helyesírás a leggyakoribb.De ha valamit pl. elírsz akkor uristen mekkora hülye vagy ... Mindenki olyan okosnak hiszi magát,pedig majdnem az összes okoskodó hülye ... Miért kell!? És gondolom most az összes ezt a kérdést fogja letámadni:D

2012. aug. 10. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes módon én eddig több tucat kérdés tetttem fel, és ebből jó, ha 1-2 volt, ahol volt hülye válaszoló is, és kötözködött.


Tudod, van egy mondás: hülye kérdésre hülye válasz.

2012. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De általában itt nem hülye kérdésre is azt adnak.
2012. aug. 10. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Na, most már csak 'általábanná' minősült a kérdésben megfogalmazott megállapításod? Talás kis noszogatás után azt is belátod, hogy a kérdések zömére normális válasz érkezik. Esetleg azt is, hogy az a kisebb hányad nem véletlenül kap olyan reakciót, amilyet.
2012. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Intrepid,ne haragudj,de nem értek Veled egyet.A kérdésben található hiba...

Kérdező,ez azért van,mert sokan nem veszik komolyan a helyesírásilag kifogásolható kérdéseket.

2012. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most láthattátok amiről beszéltem ...
2012. aug. 10. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

"Most láthattátok amiről beszéltem ..."


- Hű, de okios vagy... kiírsz egy hülye, általánosító kérdést, és meglepő talán, hogy ilyen válaszok jönnek?


Ezt írtad: "Mindenki olyan okosnak hiszi magát,pedig majdnem az összes okoskodó hülye"


Hát, tudod, ezzel a kérdéskiírással most éppen Te akartál a legokosabbnak tűnni.

2012. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na jó szerintem fejezzük be és maradjunk abban hogy mindenki hülye csak ti vagytok okosok-.-
2012. aug. 10. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég régóta vagyok itt a GYK-n és még sohasem láttam olyat, hogy valakit egy elírás miatt barmoltak volna le. A helyesírás miatt sokan szólnak, de az esetek 99%-ban akkor, ha olyan minősíthetetlen módon ír valaki, hogy az már megnehezíti a kérdés értelmezését.


És igen, vannak akik okoskodnak és körömszakadtáig próbálják bizonyítani sokszor a hibás válaszukat, de a GYK is olyan, mint a való élet. Vannak jó arcok és vannak kevésbé jó arcok. Szokj hozzá.

2012. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is néha már szánalmasnak tartom, hogy helyesírás miatt ugatnak le valakit, holott engem is tud zavarni. Feltesz egy kérdést, erre pár frusztrált lény késztetést érez arra, hogy "jól megmondja" neki, egyfajta dominancia, sikerélmény lehet ez náluk.


De nem csak a fogalmazás, vagy helyesírás az, ami miatt "beszólnak". Nemrégiben egy válaszoló írta, hogy ő bizony felfogadna takarítónőt, mert ekcémás a keze-jól tudom, milyen súlyos tud lenni. Erre szépen lepontozták, lehörögték páran, hogy az "amíg nem béna, addig nem lehet semmi kizáró ok", csak lusta, stb.

Félelmetes, hogy az emberekből mennyire hiányzik az empátia, megértés mások felé. De ezt főleg magyaroknál tapasztaltam eddig.

2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is osztom ezt kedves kérdező!


Én bármilyen kérdést tegyek fel,legyen az jó vagy rossz akkor is kapom az ívet.Én ebbe nár nagyon beleuntam.Kíváncsi lennék arra,hogy ha a szemembe kellene azoka mondani amiket írnak meg mernék e tenni.Próbálj ne foglalkozni velük.

2012. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!