Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol szerettek jobban nézelődni...

Hol szerettek jobban nézelődni itt vagy facen?

Figyelt kérdés
Én itt jobban szeretek olvasgatni.:)

2012. jún. 29. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt,a másikat utálom,nem is vagyok fenn.
2012. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is itt.
2012. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy lehet összehasonlítani a két oldalt. Teljesen más a funkciójuk. Ha gépnél vagyok, meg van nyitva a facebook, de nem azt nézem egész nap, csak időnként rápillantok, hogy mi van, meg ha valaki akar valamit, akkor ott el tud érni. Na, AZT erre használom.

Ezt az oldalt meg arra, hogy válaszoljak olyan kérdésekre, amikhez értek valamennyire, vagy érdekes témákról beszélgessek, vagy kérdést tegyek fel.


A FB-on nem kérdezem meg a falon, hogy hogyan kell bikinivonalat gyantázni, ide meg nem linkelek be képeket a hétvégi bográcsozásról. Mindennek megvan a maga helye.

2012. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Egyetértek a megállapításoddal, de nézelődni mindkettőn lehet, és a kérdés csak ezt célozta meg. :)

2012. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nem itt,inkább facen ott is sok a hülye,de itt megutáltatták velem...
2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!